Kolagen norweski – sekret młodej skóry!

Kolagen Norweski- innowacyjny produkt! Przekonaj się sama! Kolagen to białko tkanki łącznej i jeden z ważniejszych składników skóry. Syntetyzowany przez fibroblasty pełni rolę rusztowania dla skóry. W skórze jest odpowiedzialny m.in. za nawilżenie, sprężystość i jędrność, dzięki czemu znajduje zastosowanie w farmacji, kosmetologii i medycynie estetycznej. Poprawia elastyczność oraz napięcie skóry. Przywraca jej właściwą gęstość i spoistość. Dzięki odpowiedniemu poziomowi kolagenu, skóra wygląda na młodszą, rysy są złagodzone, a owal twarzy poprawiony.

Kolagen Norweski

Wraz z wiekiem spada aktywność fibroblastów, a więc produkcja kolagenu również ulega zmniejszeniu. Na skórze pojawiają się drobne linie, które z czasem przekształcają się w głębsze i bardziej widoczne zmarszczki. Ważne zatem, aby nasza codzienna pielęgnacja była bogata również w kolagen.

Kolagen Norweski korzystnie wpływa na urodę

Pragniemy, aby nasza skóra wyglądała młodo i świeżo, była wzmocniona i nawilżona. Jednak zamiast sięgać po radykalne rozwiązania i kosmetyki pełne substancji syntetycznych, postawmy na naturalne preparaty kolagenowe. Dzięki nim nasza skóra odzyska młodzieńczy wygląd i pozostanie gładka, jędrna i nawilżona przez długi czas.

Kolagen Norweski korzystnie wpływa na urodę

Spłyca zmarszczki mimiczne oraz zapobiega pojawianiu się nowych zmarszczek. Poprawia strukturę, elastyczność i nawilżenie skóry. Usuwa przebarwienia. Zmniejsza cellulit i spłyca rozstępy. Kolagen w połączeniu z witaminą C ułatwia gojenie się ran, wzmacnia włosy i paznokcie. Odpowiednia pielęgnacja skóry zapewnia jej długotrwały młody wygląd oraz pozwala uniknąć szybko pojawiających się zmarszczek i utraty jędrności.

 „Po 3 miesiącach regularnego stosowania Kolegenu Norweskiego moja skóra nabrała jędrności i blasku. Paznokcie są mocniejsze, nie łamią się, a włosy rosną dwa razy szybciej niż kiedyś. Są bujne, nie wypadają. Różnica widoczna gołym okiem. Polecam wszystkim swoim koleżankom”. – mówi Ilona Adamska, redaktor naczelna Imperium Kobiet, autorka książek.

To jak dbamy o siebie dziś, co jemy, jak długo śpimy odbija się na naszej cerze w przyszłości. Dlatego wybór odpowiedniej metody pielęgnacji jest niezwykle ważny.

 

Iwona Krześniak

Share