Kolejna kampania społeczna PROPS – Walcz o siebie

Walcz o siebie kampania społeczna

Marka PROPS znana jest z niekonwencjonalnych i niesztampowych pomysłów. Tworzą przede wszystkim torebki, plecaki i inne akcesoria, ale to ich charyzma, przebojowość właścicielki i potężna energia – sprawia, że zbudowali markę, na najwyższym poziomie. Dzięki temu, weszli na całkiem inną przestrzeń, na nowe tory – stając się społecznością, która tworzona jest dla innych, po to, aby wspierać, motywować i wielokrotnie pomagać. To tak ważne, szczególnie w dzisiejszych czasach. Zamknięci, oderwani od rzeczywistości śledzimy social media, zatracamy się w tym. Brak nam chęci, wiary w siebie i tu przychodzi PROPS.

Joanna Gacek-Sroka właścicielka marki PROPS
Sandra Konieczka – przyjaciółka
Weronika Malczyk – zdjęcia
Klaudia Sommerfeld – charakteryzacja

Pierwsza odsłona akcji

Wydarzenie to zaplanowane jest na kilka etapów, o które zapytałam Właścicielkę. „Kolejna odsłona kampanii pojawi sie przez najbliższe dni, ok 20:00 będziemy wchodzić coraz w głębiej w temat kampanii oraz pokazywać jej różne oblicza. Nie mogę się doczekać dalszych części i tego jak ludzie, którzy ją czytają, ją odbiorą”. – mówi Joanna Gacek-Sroka właścicielka marki PROPS

Kampania społeczna walcz o siebie

I tak, 6 stycznia – polska marka PROPS stworzyła kampanie społeczną pod hasłem WALCZ O SIEBIE. Głównym celem kampanii jest motywacja, refleksja i pokazanie innym, że warto toczyć walkę z samym sobą. Że wszystko to co nas ogranicza, to my sami. Czas spojrzeć w lustro, wziąć głęboki oddech i powiedzieć WALCZ O SIEBIE ANKA/ELKA/OLA!
Jesteś tu i teraz, jesteś wartościowym człowiekiem, potrafisz, możesz, masz potencjał – poczuj moc, poczuj sile, wykorzystaj to.

Joanna Gacek-Sroka właścicielka marki PROPS
Sandra Konieczka – przyjaciółka
Weronika Malczyk – zdjęcia
Klaudia Sommerfeld – charakteryzacja

„Pomysł zrodził się z potrzeby serca. Na co dzień mam kontakt z wieloma osobami, które są niepewne siebie, poszukują w życiu swojej misji, ale nie zdobywają się na odwagę by nią żyć. Sama przechodziłam mocny kryzyz osobowości kilka lat temu, dlatego taki temat jest dla mnie ważny i identyfikuję się z nim bardzo mocno. Kampania będzie mieć kilka odsłon, które pokażą jak funkcjonuje się w świecie biznesu, w świecie mamy czy innych ról, które kobieta nakłada na siebie każdego dnia.” mówi Joanna Gacek-Sroka właścicielka marki PROPS

Wyjątkowa charakteryzacja projektu

Nie da się ukryć, że pierwsze co rzuca się w oczy, to ciekawe zdjęcia i oryginalna charakteryzacja.
Pomysł zrodził się w mojej głowie już dawno, podczas kreowania treści do kampanii. W tych słowach, które przygotowałam widziałam dwie dusze walczące o moje serce. I to właśnie miał odzwierciedlać makijaż. Jedna strona twarzy, która jest schowana w głębi serca i jest prawdziwa, a druga strona to ta mroczna strona duszy, która zabiera nam okazję do walki o siebie. Przedstawiłam swój pomysł naszej charakteryzatorce Klaudii Sommerfeld i to ona wykreowała finalny efekt, który zachwyca.” mówi Joanna Gacek-Sroka właścicielka marki PROPS „Mocno zastanawiałam się nad tym jak ludzie odbiorą charakteryzację projektu oraz treści. Pragnęłam, by kampania Walcz o siebie pokazywała dość skrajne emocje, których doświadczamy, gdy zaglądamy w głąb siebie. Nie wiedziałam jednak jak odbiorcy zareagują na tak mocny przekaz.

Jak wesprzeć projekt?

Jeśli czujesz, że utożsamiasz się z projektem i jego przesłaniem zareaguj w social mediach. Skomentuj, polub, udostępnij. Tak nie wiele, a może wesprzeć wiele osób.
Zachęcam mocno do wsparcia kampanii i udostępnienia jej na swoich profilach. Mam nadzieję, że poruszy serca i dusze każdego z nas. Zdjęcia są mocno powiązane z treścią, która jest przygotowana. Każde z nich ma znaczenie, tym bardziej zachęcam do zapoznania się z naszą kampanią.” mówi Joanna Gacek-Sroka właścicielka marki PROPS

Facebook https://www.facebook.com/PROPSpl

W kampanii wzięły udział:

Joanna Gacek-Sroka właścicielka marki PROPS
Sandra Konieczka – przyjaciółka
Weronika Malczyk – zdjęcia
Klaudia Sommerfeld – charakteryzacja

Share