Kolekcja butów Justyna Mariotti

Kobiety kochają buty. Są nieodłącznym elementem naszej garderoby. Większość kobiet, przyznaje się że kupowanie butów, działa na nie jak lekarstwo – poprawia samopoczucie czy dodaje pewności siebie. Jesteśmy maniaczkami kupowania butów, potrafimy mieć więcej par szpilek niż sukienek. Kobieta w dobrych butach zawsze czuje się pięknie- wręcz perfekcyjnie, czuje na sobie wzrok  mężczyzn i kobiet, które patrzą na nią z zazdrością.

Co znaczy określenie „dobre buty”?  Wygoda, komfort, bardzo dobry materiał – najlepiej skóra i oczywiście odpowiadający nam wygląd. To wszystko łączy się w idealną całość, która niestety jest bardzo trudno dostępna, czasami nawet nie ma butów – które spełniłyby wszystkie nasze wymagania.

A jednak jest projektantka, która potrafi stworzyć coś perfekcyjnego, kobiecego, klasycznego i zmysłowego w jednym. Na dodatek to polka- Justyna Mariotti! Która mieszka we Francji i tworzy buty z pasji, z chęci stworzenia czegoś dla kobiet, które potrzebują butów idealnie odzwierciedlających ich osobowość i potrzeby.

Kilka tygodni temu opublikowaliśmy wywiad z Justyną Mariotti, która tworzy niebanalne,  doskonałe prawdziwe byty dla kobiet.

Wywiad TUTAJ

Zobaczcie najnowsze zdjęcia wykonane przez  francuskiego fotografa Gael Delaite. Sesja zdjęciowa, jak z stron najlepszych światowych magazynów o modzie, niektóre zdjęcia idealnie nadawałby się na okładkę Vogue czy Elle.

Na zdjęciach buty, prezentuje modelka Charlotte Delarue. Piękna brunetka, o nogach do ziemi wyjątkowo prezentuje botki czy kozaki. Makijaż i fryzurę wykonała Catherine Tordella.

Zobaczcie botki w kolorze ceglanym na szpilce lub białe z czarnym noskiem – czy nie są wyjątkowe i seksowne?

Buty dostępne na stronie na Facebooku https://www.facebook.com/JustynaMariottiShoes

justyna mariotti (2) justyna mariotti (3) justyna mariotti (5) justyna mariotti (6) justyna mariotti (7) justyna mariotti (8) justyna mariotti (9) justyna mariotti (10) justyna mariotti (11) justyna mariotti (15) Justyna Mariotti

Share