Kolekcja do jogi Natura jesień / zima 2017 od Decathlon

Gama YOGA+ została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu maksymalnej swobody ruchu podczas zajęć dynamicznej jogi. Ubrania – jak druga skóra – dopasowują się do każdego ruchu i są idealne podczas wykonywania odwróconych pozycji. Gęsty, nieprześwitujący materiał gwarantuje trening w poczuciu komfortu, nawet przy wykonywaniu pozycji “pies z głową w dół”!

Najnowsza kolekcja Natura  prezentowana jest przez dwie barwne historie: zielony Everest i czerwony Scarlet. Te kolory występują na miękkich, oddychających i nieprześwitujących materiałach. W kolekcji Joga jesień – zima 2017 pojawiają się nadruki zorzy polarnej, dzięki którym w pełni i harmonijnie można zanurzyć się w naturze. Znakiem rozpoznawczym jest symbol Czakry, który przedstawia „ośrodki duchowe” lub „punkty złączenia kanałów energii” usytuowane wzdłuż kręgosłupa.

Stanik do jogi YOGA+

Krótki top do jogi z wyjmowanymi wkładkami i regulowanymi ramiączkami jest jak druga skóra.

Cena: 59,99 zł

Rybaczki do jogi YOGA+

Wygodne i oddychające rybaczki z nieprzezroczystego materiału. Ich wysoki pas podtrzymuje brzuch nawet podczas odwróconych pozycji zapewniając swobodę podczas treningu. Kieszeń na klucz przy pasku.

Cena: 79,99 zł

Bluza polarowa do relaksacji

Idealna na rozgrzewkę i do relaksacji na zakończenie seansu jogi. Ciepła i miękka bluza zapewni dobre samopoczucie przed zajęciami i po ich zakończeniu.

Cena: 59,99 zł

Mata do jogi Comfort 8MM

To najgrubsza i najwygodniejsza z mat do jogi! Idealna dla początkujących, podczas pozycji z podparciem lub odwróconych.

Cena: 99,99 zł

Torba na mate do jogi

Torba została zaprojektowana z myślą o przenoszeniu maty do jogi o grubości do 8 mm, butelki z wodą, klocka do jogi… Posiada małą kieszeń wewnątrz.

Cena: 54,99 zł

 

 

ZOBACZ: Power joga nie tylko dla odważnych! 

Materiały prasowe


Komentarze

komentarze