Agnieszka Światły – kolekcja ślubna 2018 [GALERIA]

Polub nas na Facebooku

 

 
Zobaczcie najnowszą kolekcję sukien ślubnych polskiej projektantki Agnieszki Światły! Kolekcja ślubna 2018 jest niezwykle kobieca i zmysłowa. 

Kolekcja ślubna 2018

Właśnie w tym okresie pojawiają się najnowsze kolekcje sukien ślubnych na całym świecie. Warto zwrócić szczególną uwagę na rodzime projekty. Suknie ślubne Agnieszki Światły, skradają serca kobiet w Polsce i na świecie. Najnowsze kolacja na pewno skradnie też Wasze!

Użyte tkaniny to delikatne muśliny i włoskie tiule. Najlepsze gatunkowo koronki i aplikacje sprowadzane z Francji oraz Portugalii. Idealnie dopracowane, podkreślające kobiece ciało szczególnie dekolt, szyję i ramiona. W kolekcji pojawiły się przepiękne dodatki jak delikatne frędzelki niczym niteczki (model Aurora oraz Luna) lub długa peleryna (model Monica). W kolekcji znalazły się także suknie ślubne z długim rękawem: koronkowym (model Cassandra) lub z wykorzystaniem delikatnie prześwitującego materiału (model Rebeca). Obłędna jest suknia Paola na jedno ramię.

Warto zwrócić także uwagę na suknie, które w subtelny sposób pokazują plecy (np. modele Banita, Olimpia). Całą kolekcję łączy sensualny i pociągający wygląd oraz koronka. Sesja zdjęciowa została wykonana na wybrzeżu Algarv w Portugalii. Na zdjęciach możemy podziwiać też piękną Portugalkę. 

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Kolekcja jest już dostępna w Atelier we Wrocławiu,w salonie Bellovelo w Krakowie, Carmen w Warszawie oraz Bailando w Canadzie i niebawem będzie dostępna w Berlinie.

Foto: Anna Zyskowska

Model: Nicole( L’agence)

Mua/hair: Michał Karbowski

Jewelry: White Jasmine

Która suknia z kolekcji Agnieszki Światły na sezon 2018 podoba Wam się najbardziej?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Możesz oddać głos maksymalnie na 3 suknie.


Komentarze

komentarze