Wyjątkowa impreza dla miłośników zwierząt! – Karmimy psiaki

W sobotę 4 listopada każdy mieszkaniec Krakowa będzie miał okazję spędzić przyjemnie czas i jednocześnie pomóc porzuconym zwierzętom. Marka MOHITO łączy siły z akcją Karmimy psiaki, tworząc wyjątkowe wydarzenie w Forum Przestrzenie.

Na uczestników czeka wiele atrakcji

Bezpłatne zajęcia z psim behawiorystą, warsztaty dla dzieci czy showroom z ubraniami dla psów i ich właścicieli. Imprezie będzie towarzyszyć zbiórka karmy oraz kwesta do puszek. Cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany na rzecz akcji Karmimy Psiaki. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, które sprawią, że nikt nie będzie się nudził. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zobaczyć zapowiedź nowej kolekcji ubrań dla psów marki MOHITO i skorzystać z usług psiego groomera.

Karmimy psiaki

Sobotnie spotkanie powinno zainteresować szczególnie tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o swoich pupilach i pogłębić łączącą ich więź. W programie przewidziano wykład cenionego behawiorysty (Balans.dog). Po wykładzie każdy zainteresowany będzie mógł bezpłatnie skorzystać z jego porad. Oprócz tego Balans.dog przeprowadzi zajęcia dla Psiaków i ich właścicieli. Dodatkową atrakcją dla dorosłych i dzieci będą warsztaty robienia zabawek dla czworonogów. Przez cały dzień przeprowadzana będzie akcja adopcyjna bezdomnych Psiaków z Fundacji „Dar Serca”. Zainteresowani adopcją będą mogli poznać bliżej swojego wybranka i wyjść z nim na spacer.

Link do wydarzenia : https://goo.gl/8zQuTS

Organizatorzy akcji: MOHITO, Fundacja Sarigato – karmimypsiaki.pl, Forum Przestrzenie.
Partnerzy wydarzenia: Balans.dog, Iza Łysoń Arts, Ostolka, Fundacja „Dar Serca”.
DATA: 4.11.2017 w godzinach 11-18
MIEJSCE: Kraków, Forum Przestrzenie (ul. Marii Konopnickiej 28)


Komentarze

komentarze

PODZIEL SIĘ