Kolekcja sukien ślubnych Juda & Pietkiewicz 2019

„The Colors of the Spirit” to jedna z najpiękniejszych kolekcji sukien ślubnych atelier „Juda & Pietkiewicz” przygotowana na sezon 2019.

Umiłowanie wszystkiego co naturalne, nieskrępowana wyobraźnia ze szczyptą lata, zapachu jaśminu, łąki, dotyku morskiej bryzy i odrobiny porannej rosy – kolory duszy, którymi wymalowana jest kolekcja warszawskich projektantek, zachwyca prostotą a zarazem wyrafinowanym smakiem pięknych koronek i naturalnych jedwabi.

Motto projektantek „Natura zawsze przywdziewa kolory duszy” znalazło tutaj swe pełne odzwierciedlenie.

 

Justyna Juda: The Colors of the Spirit, czyli Kolory Duszy, to kolekcja wyjątkowa. Jest swego rodzaju hołdem złożonym pomysłowości i pięknu natury. Gładkie, naturalne jedwabie, tiule, delikatne koronki z kwiatowymi motywami, to symbole dążenia do jedności z naturą.”

Marta Pietkiewicz: Świat, który nas otacza jest piękny. Rozgrzana słońcem łąka, zapach deszczu, szum wiatru, dziecięce śmiechy – drobne zdawać by się mogło, szczegóły naszego otoczenia, inspirują do twórczego działania, podpowiadają pomysły, które realizujemy w naszych projektach.

Życie to sztuka rysowania bez wymazywania.

Najpiękniejsze dzieła sztuki powstają na fali inspiracji, które realizujemy bez wahania, pewną ręką, ponieważ odzwierciedlamy to co w danej chwili czujemy. W ten sposób powstała nasza kolekcja.

W naturze nie znajdziemy linii, ograniczeń.

Są tylko obszary kolorów nałożone jeden obok drugiego, gra świateł i cieni, delikatne przenikanie bez wyraźnych granic

Kolekcja „The Colors of the Spirit” dedykowana jest wszystkim artystycznym, wolnym duszom, pannom młodym, które cenią sobie wszystko to co naturalne, które czują się szczęśliwe, gdy mogą na co dzień obcować z naturą, podziwiać jej piękno.

Warszawskie atelier to miejsce, gdzie przyszłe panny młode w kameralnej atmosferze mogą odnaleźć tę jedyną, wymarzoną suknię ślubną. Z dala od zgiełku i pośpiechu, można poczuć całą energię natury zgromadzoną i wyrażoną w 20 modelach opracowanej kolekcji. Jeden z nich z pewnością czeka na pokrewną duszę, tę, której kolory są idealnie dobrane do osobowości i natury panny młodej.

Każda z sukien kolekcji, powstaje wyłącznie na indywidualne zamówienie.

Tworzona jest ręcznie, tak by idealnie dopasować ją do sylwetki, upodobań i osobowości przyszłej panny młodej. Przyszła panna młoda będzie miała też okazję spotkać projektantki, które osobiście angażują się w powstawanie każdej z sukni, tak by pozytywne wibracje zgromadzone w kolekcji przekazać każdej z nich.

[gm album=245]

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Choć liście jeszcze spadają, nadchodzi mroźna zima. Wszyscy, którzy stawiają…