Modne Święta i prezenty bliskie sercu na przedświątecznych targach mody Fashion Meeting.

Modne Święta i prezenty bliskie sercu na przedświątecznych targach mody Fashion Meeting.

Choć liście jeszcze spadają, nadchodzi mroźna zima. Wszyscy, którzy stawiają na świadome, a więc i pełne serca zakupy, zyskają szansę na ogrzanie się w ogniu mody i zakup dobrych prezentów. Już w najbliższy weekend 1 i 2 grudnia w Hali IASE we Wrocławiu przy ul. Wystawowej 1, odbędą się Targi mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting Pop Up Store.

Kolejna, nadchodząca z impetem edycja wydarzenia Fashion Meeting (www.fashionmeeting.pl), stanowić będzie wielki zbiór nie tylko najlepszych projektów polskiej mody, ale też wyjątkowych prezentów i inspirujących rozmów z twórcami. Weźmie w niej udział około 150 wystawców. Tym razem mamy do czynienia z okazją jubileuszową: to już dwudziesta edycja Fashion Meeting – wzbogacona o strefę prezentową i warsztatową DIY Xmas – dobre prezenty.

W ofercie targów mody autorskiej znajdą się kolekcje dedykowane paniom, panom oraz maluchom. Oprócz oryginalnej odzieży, na zakupowiczów czekają również najróżniejsze dodatki, do których zaliczyć można nie tylko torby, portfele, ale też wspaniałe akcesoria czy stylową biżuterię.
W rozmaitości propozycji zgromadzonych na najbliższej edycji  Fashion Meeting, każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie i swoich bliskich. Spotkajmy się zatem przy modzie na świadome zakupy, także na Święta!

Mimo pory roku, oferta projektantów na Fashion Meeting nie ograniczy się do typowo zimowych, ciemnych kolorów. Ubrania pełne żywych barw będą czekać na swoich zwolenników, będzie to na pewno zatrzęsienie niesztampowych, tętniących świeżością wzorów na zimę. Możemy być pewni, że ponadczasowe i uniwersalne kanony piękna oddadzą cały swój potencjał pięknej rozmaitości. Nie chodzi tu przy tym jedynie o zróżnicowanie stylowe, ale także okazyjne: odzież wizytowa, stworzona specjalnie na święta, Sylwestra czy spotkania rodzinne.
Modne Święta i prezenty bliskie sercu  na przedświątecznych targach mody  Fashion Meeting.

Więcej o projektantach mody i towarzyszących atrakcjach znajdziecie na stronie wydarzenia www.fb.com/events/283398139162738/

Modne Święta i prezenty bliskie sercu  na przedświątecznych targach mody  Fashion Meeting.

Na gości targów będzie czekać aż 150 stoisk różnych wystawców! Jeśli połączymy to wszystko ze współgrającym Festiwalem kulinarnym @Wrocławscy Ulicożercy oraz Strefą DIY Xmas, obfitą w magiczne prezenty… już wiemy – będzie się działo, podjadało i nie tyle miło spędzało czas, co pożytkowało się go z niekłamaną przyjemnością. Warsztaty świątecznego rękodzieła, kartek świątecznych i szycia tekstyliów dopełnią tej przyjemności. Zapisy na warsztaty jeszcze trwają na stronie: www.fb.com/events/276311439886988/

Po raz kolejny na Fashion Meeting jesienno-zimowe kolekcje zaprezentują projektanci z całej Polski. Swoje szczególne stoisko będą mieli jednak Łódzcy Projektanci! Wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami modowymi prosto z kolebki włókiennictwa zapraszamy na stoisko Województwa Łódzkiego. Pod hasłem @Promuję łódzkie, znajdziesz marki takie jak: De La Fotta, Dziane, Todos, Massja, oraz DeJa.By świetnej tradycji i dobrym prezentom stało się zadość – równolegle z Fashion Meeting, odbędą się także Targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty, aby odziać w nie swoją skórę i ochronić przed zimową aurą. Kosmetyki są jak ubranie, dla skóry pełnią rolę ochronną, estetyczną, oddziałują na zmysły. Tu poznasz je bliżej: www.fb.com/events/2182144805399988/

Modne Święta i prezenty bliskie sercu  na przedświątecznych targach mody  Fashion Meeting.

Targi Natural Beauty i Fashion Meeting stanowią zatem bardzo harmonijną parę.

Chcesz doświadczyć tej harmonii? Gorąco zachęcamy Cię do wzięcia udziału w pachnącej świątecznym urokiem edycji. Pamiętaj: 1 i 2 grudnia tego roku w godzinach 11-18, Hala IASE, Wrocław, ul. Wystawowa 1.

Na koniec ważna informacja dla wszystkich zwierzolubów i ludzi dobrej woli. W dniach 1-2 grudnia na Fashion Meeting zbieramy dary dla zwierząt – podopiecznych wrocławskiej organizacji pozarządowej – Ekostraży.

Ekostrażowe zwierzaki, psy, koty, jeże i inne stworzenia bardzo liczą na swoich Mikołajów. Jeśli zechcesz przeszukać dom w poszukiwaniu skarbów, nie wahaj się przynieść tych darów na stoisku Ekostraży podczas Fashion Meeting. Szczegółową listę potrzebnych rzeczy znajdziesz na www.fb.com/events/191530408416985. Zostań Mikołajem!

Modne Święta i prezenty bliskie sercu  na przedświątecznych targach mody  Fashion Meeting.

W skrócie:

1-2 grudnia (sobota i niedziela)

godz. 11:00-18:00

Wstęp bezpłatny

Hala IASE, Wrocław, ul. Wystawowa 1

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Organizatorzy: Fashion Meeting, Natural Beauty, Wrocławscy Ulicożercy

 

Share