Kombinezony damskie z wiskozy – hit 2021

Kombinezony damskie z wiskozy

Sezon 2021 w świecie mody jest bardzo wyjątkowy. Pandemia wpłynęła na wiele sfer naszego życia, także na modę. Praca zdalna towarzyszy nam już od ponad roku. W związku z obecnie panującą sytuacją, zmieniły się też nasze preferencje zakupowe. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, różne marki zaczęły produkować stroje nie tylko wygodne, ale kolorowe i w duchu slow fashion i przyjazne środowisku. Zobacz kombinezony damskie z wiskozy czy tencelu.

Slow Fashion

Ruch slow fashion istnieje już od wielu lat, jednak właśnie to w tym okresie przybrał znacznie większy rozmiar. Zainteresowanie spowodowane slow fashion czy slow life dotyczy świadomości zakupowych naszych rodaków. Świadome zakupy powoli zaczynają wchodzić nam w krew. Decydujemy się na produkty konkretne, które posłużą nam przez długi czas. Kupując dany produkt zaczynamy patrzeć nie tylko na jego jakość, ale także na pochodzenie. Coraz częściej decydujemy się na nasze rodzime, polskie marki. Kupując polskie produkty mamy świadomość wsparcia naszych przedsiębiorców i gospodarki.

Kombinezony damskie z wiskozy

Kombinezony damskie od kilku sezonów powróciły do łask. W obecnym sezonie, odgrywają szczególną rolę. Kombinezony pasują do pracy zdalnej, do wyjścia na spacer czy spotkania towarzyskiego. Są bardzo uniwersalne. Czasami wystarczy zmienić dodatki fryzurę czy buty, aby stylizacja wyglądała całkowicie inaczej. Jeśli chcemy luźny i sportowy styl wystarczą adidasy czy trampki i luźny koczek. Na spotkanie ze znajomymi pasek, szpilki i długie kolczyki. Jeden kombinezon ma kilka jak nie kilkanaście możliwości  – dlatego każdy powinien mieć przynajmniej jeden w swojej szafie. Kombinezony damskie z wiskozy są nie tylko nowoczesne, ale i uniwersalne. Wiskoza jest bardzo elastyczna, dzięki temu możemy maskować mankamenty naszego ciała i podkreślać jego atuty.

Kombinezon denim

To kolejna ciekawa propozycja, warta uwagi. Dżins nie wychodzi z mody, jest tak uniwersalnym materiałem, że sprawdza się rewelacyjnie. Kombinezon denim, to świetna alternatywa jako strój do pracy zdalnej czy spotkanie biznesowe.  Idealny na wiosnę i lato, ze względu na to, że nie jest uszyty z typowego dżinsu, a materiału, który go przypomina. Tkanina TENCEL jest przewiewna i miękka. Co ważne produkcja jak podkreślają producenci nie zagraża środowisku. Sznurek w pasie podkreśli naszą talię, a guziczki mogą optycznie powiększyć biust. Polecany da wysokich i szczupłych kobiet.

Kolorowy kombinezon, krótki kombinezon

Wiosna uwielbia kolory, dlatego warto postawić na kombinezon w odcieniach błękitu. Krótkie spodenki i brak rękawka prezentuje się idealnie na każdej sylwetce. Taki kombinezon jest nie tylko uniwersalny, ale bardzo kobiecy. Zapewnia on maksymalny komfort. Uszyty został z tzw. Włókna przyszłości TENCELU. Który jak już wiecie, jest bardzo przyjazny środowisku.

krótki kombinezon

Kamila Kowalska

Share