Kolekcja pełna słońca i blasku w mediolańskim stylu!

mediolański styl

Uśmiechnij się! Szczęście zaczyna się od wdzięczności za drobne, proste rzeczy. Zarażaj innych optymizmem razem z najnowszą kolekcją Ti Sento Milano. Biżuteria TI SENTO MILANO powstała z myślą o wydobywaniu kobiecego piękna. Zniewalająca i luksusowa, ale jednocześnie dostępna dla wielu z nas. Design Ti Sento Milano nawiązuje w swoich projektach do unikalnego mediolańskiego stylu – wyrafinowanego i zgodnego z trendami lecz nigdy przesadnego. Koncepcja Mix&Match pozwala dowolnie dobierać zawieszki na kolczykach, bransoletkach i łańcuszkach. Daj się porwać w podróż przepełnioną słońcem, uśmiechem, optymizmem i miłością.

Amulety szczęścia

Ciepło słońca na Twojej skórze, słona morska bryza i rozgwieżdżone letnie niebo przypominają nam, że szczęście zaczyna się od wdzięczności za proste rzeczy. Biżuteria jest jak amulet, który daje radość i chroni nas przed złem albo pamiątką towarzysząca nam przez całe życie. Taka jest też kolekcja Ti Sento Milano. Zatrzymaj najpiękniejsze chwile i dziel się ze światem swoim szczęściem zarażając innych. Pomoże Ci w tym medalion ze zdobioną strukturą, złotem i cyrkonią. Noś go zawsze przy sobie, by pamiętać o swoim wewnętrznym blasku.

Promieniuj miłością

Kolekcja Radiate Love Ti Sento Milano to intensywna, ale delikatna biżuteria. Pełna ciepłych odcieni koralowca, pełnych życia, radości i energii. Paleta kolorów składa się przede wszystkim  z delikatnych odcieni różu, koralowej czerwieni i pomarańczy. Znajdziesz tu wisiorki w kształcie serca, które promieniują miłością. Delikatny przekaz w formie biżuterii, który zachęca, aby przepełnić życie miłością. Połącz i baw się kolorami oraz kształtami  tworząc własną kolekcję Mix&Match.

W blasku księżyca

Wyraź sobą wdzięczność za proste rzeczy, które spotykają Cię każdego dnia. Pokaż, że tak samo cieszą Cię pierwsze promienie wiosennego słońca, jak i deszcz, który może jest dla Ciebie drobną przeszkodą, ale pomaga budzić się po zimie otaczającej nas przyrodzie. Załóż pierścionek z kolekcji Be Grateful z szeregiem subtelnie połyskujących, kaboszonowych pereł, zatopionych w złotej oprawie ze srebra. Ich delikatny blask przypomina magiczne, letnie noce w pełni księżyca.

Rozkoszuj się słońcem

Kolekcja Soak up the Sunshine pełna jest patchworkowych elementów inspirowanych promieniami słońca. Modele biżuterii zaprojektowane tak, aby zabrać Cię w podróż przez świeżość lata, wraz z kamieniami turkusu, błękitu lapisu i zieleni malachitu. Szeroka, srebrna bransoletka typu bangle, zdobiona mozaiką kolorowych kamieni i cyrkonii będzie tego najlepszym odzwierciedleniem. Pasiasty, zielony malachit, lapis w głębokim granacie, oraz niebieskie cyrkonie pave ułożone misternie w oksydowanym srebrze to artystyczna forma inspirowana promieniami słońca, która ożywi twój look.

Biżuteria we włoskim stylu

Włoska biżuteria podbija serca kobiet na całym świecie, niezależnie od ich wieku, upodobań modowych, a nawet statusu materialnego. Charakteryzuje się różnorodność, dzięki czemu Klientki mogą wybierać zarówno spośród ekskluzywnych ozdób biżuteryjnych, jak i dodatków idealnych na co dzień. Mimo zróżnicowanej estetyki, z łatwością znajdziemy cechy wspólne wszystkich włoskich marek biżuteryjnych – należą do nich wysoka jakość, kobiecość i niebanalna stylistyka. Sklep internetowy LABIZU.pl oferuje wyselekcjonowane marki włoskiej biżuterii. Dlaczego akurat włoskiej? Ponieważ jest to biżuteria z charakterem, wyjątkowa, wykonana z ogromną dbałością o detale i zachwycająca kobiety na całym świecie. Mediolan, a zatem drugie pod względem wielkości włoskie miasto, od wielu lat nosi zaszczytny tytuł europejskiej stolicy mody. To na ulicach włoskiej metropolii rodzi się styl, który następnie naśladuje świat.

Kolekcję Ti Sento Milano na wiosnę/lato 2021 znajdziesz online w sklepie labizu.pl oraz w wybranych salonach jubilerskich na terenie Polski.

Share