Konkurs – do wygrania zestaw pielęgnacyjny do ust od FaceBoom!

Skóra ust jest dużo cieńszaidelikatniejsza, niż w przypadku reszty twarzy. Nie posiada również gruczołów łojowych i potowych, przez co jest wyjątkowo podatna na przesuszenie. Wrażliwy naskórek ust drażnią czynniki atmosferyczne, a często również jedzenie i stosowane przez nas kosmetyki do makijażu. Pielęgnacyjny duet od FaceBoom powstał, aby zadbać o kondycję i wygląd naszych ust.

Intensywnie Odżywczy Peeling do ust Szorstki Smakosz i Intensywnie Nawilżający Balsam do ust Słodki Kusiciel to najnowsza propozycja marki FaceBoom. Do wygrania w naszym konkursie!

peeling do ust

Więcej przeczytacie tutaj: https://feszyn.com/nowosc-2-kroki-do-pieknych-ust-pielegnacyjny-duet-od-faceboom-balsam-i-peeling-do-ust/

Zadanie konkursowe

Opisz nam jak wygląda Twój jesienny niezbędnik kosmetyczny. Jakie kosmetyki polecasz i dlaczego do pełnej pielęgnacji potrzebujesz zestawu do ust od FaceBoom.

Odpowiedź opublikuj pod tym wpisem w komentarzu.

Nagrody

3 najbardziej oryginalne odpowiedzi nagrodzimy zestawami do pielęgnacji ust FodyBoom. 

Intensywnie Odżywczy Peeling do ust Szorstki Smakosz i Intensywnie Nawilżający Balsam do ust Słodki Kusiciel

WYNIKI

Nagrody trafią do:

Dominika Stasia Stachowicz
Malwina Mączałowska
Agnieszka Ponichtera
Łukasz Szymczyk – Wyróżnienie

Prosimy wszystkich zwycięzców o kontakt mailowy ewelina@feszyn.com do 10 października

Regulamin konkursu

I.POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem konkursu jest  Feszyn.com. Sponsor nagród: BodyBoom

2. Zasady Konkursu określa niniejszy Regulamin, który wchodzi wżycie z dniem rozpoczęcia Konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia, z zastrzeżeniem postanowień poniższych.

3. Konkurs odbywać się będzie od 22 września do 5 października 2020r. Do północy. Wyniki zostaną opublikowane do 8 października 2020 r. na portalu Feszyn.com

II. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1.W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele Organizatora oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie ich rodzin oraz osoby im najbliższe.

2. Aby przystąpić do Konkursu należy, odpowiedzieć na pytanie konkursowe „Opisz nam jak wygląda Twój jesienny niezbędnik kosmetyczny. Jakie kosmetyki polecasz i dlaczego do pełnej pielęgnacji potrzebujesz zestawu do ust od FaceBoom Odpowiedź należy opublikować za pomocą komentarzy pod tym artykułem. Komentarz nie powinien być krótszy niż 3 zdania i dłuższy niż 10 zdań.

III. OCENA UCZESTNIKÓW

1.Oceniane są przede wszystkim: pomysłowość i kreatywność.

2. Każdy uczestnik może przesłać tylko 1 odpowiedź.

IV NAGRODY

1. Do wygrania dla 3 osób zestawy: Intensywnie Odżywczy Peeling do ust Szorstki Smakosz i Intensywnie Nawilżający Balsam do ust Słodki Kusiciel

2. Nagroda zostanie dostarczona na wskazany adres do korespondencji zwycięzcy w ciągu 30 dni roboczych na koszt sponsora nagród. 

3. Zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowani za pośrednictwem Facebooka – massengera, mogą też skontaktować się z nami mailowo ewelina@feszyn.com

V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu, jeżeli nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie.

2 Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminów oraz publikacji wyników Konkursu

3. Przekazane na Konkurs dane osobowe Uczestników, będą przetwarzane przez Organizatora w celu wykonania ich obowiązków związanych z Konkursem. Dane będą chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (DZ. U. Nr 133/97, poz.883). Uczestnikom Konkursu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu powinni skontaktować się oni z Organizatorem, który jest administratorem danych w rozumieniu Ustawy o Ochronie Danych Osobowych (DZ. U. Nr 133/97, poz. 883).

4. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdą odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

5. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.

6. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Użytkownicy urządzeń elektronicznych mogą w wygodny sposób zrobić w sieci…