Usługi w dobie internetu – aplikacje, które warto posiadać na swoim smartfonie

Użytkownicy urządzeń elektronicznych mogą w wygodny sposób zrobić w sieci zakupy, umówić wizytę u lekarza lub innego specjalisty. Handlowcy i usługodawcy starają się bowiem dostosować swoją ofertę do zapotrzebowania klientów. Warto wiedzieć, jakie aplikacje warto zainstalować na swoim smartfonie, by móc skorzystać z pomocy specjalistów bez wychodzenia z domu.

Jean Louis David

Aplikacja pozwala na znalezienie salonu fryzjerskiego w okolicy miejsca zamieszkania danego użytkownika. Dzięki systemowi można w prosty i wygodny sposób zarezerwować dogodny termin wizyty. Moduł zawiera panel pozwalający określić cel usługi. Chcąc skorzystać z aplikacji, wystarczy podać swój numer telefonu, a następnie założyć Kartę Stałego Klienta. Jean Louis David posiada system punktowy, dzięki któremu użytkownikom przysługują specjalne oferty i dodatkowe rabaty cenowe. Za pomocą aplikacji można również kupować karnety usług fryzjerskich oraz kosmetycznych o czterdzieści procent taniej niż w przypadku standardowych operacji w salonie. Pobranie Jean Louis David nic nie kosztuje. Aplikacja akceptuje karty płatnicze, transakcje Apple Pay oraz operacje Blikiem. Szczegółowe informacje na temat modułu dostępne są na stronie internetowej https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid oraz na https://apps.apple.com/pl/app/jean-louis-david-polska/id1006590394.

Fixly – do usług!

Aplikacja umożliwia znalezienie osoby specjalizującej się w konkretnej dziedzinie. Fixly stanowi bazę, w której skumulowane są dane wykonawców z wielu, różnorodnych branż. Chcąc znaleźć pomoc, klient powinien zaznaczyć odpowiednią kategorię, odpowiedzieć na kilka pytań na temat zlecenia, a następnie przesłać swoje zapytanie. Po kilku minutach zainteresowani wykonawcy mogą sami zgłosić się do użytkownika. Fixly stanowi medium łączące osoby potrzebujące pomocy oraz specjalistów. Każdy zleceniodawca może zapoznać się z opiniami innych użytkowników na temat konkretnego wykonawcy. Aplikacja pozwala na łatwy i szybki kontakt ze specjalistą z danej branży. Fixly należy do grupy OLX i jest modułem darmowym.

Aplikacje mobilne z sektora usługowego stanowią duże ułatwienie dla użytkowników urządzeń elektronicznych. Warto więc poświęcić chwilę na znalezienie rozwiązań dostosowanych do własnych potrzeb i preferencji. 

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
W obecnych czasach, bardzo ważna jest odpowiednia forma i stan…