Konkurs Mikołajkowy z marką AMADERM

Produkty dermatologiczne marki AMADERM są przeznaczone dla osób zmagających się z problemem suchej skóry. Zostały stworzone z myślą o pielęgnacji skóry wrażliwej, alergicznej, która wymaga specjalistycznego preparatu dostosowanego do jej potrzeb. Lekka konsystencja kremów i balsamów sprawia, że szybko się wchłaniają i niemal natychmiast przynoszą ulgę zmęczonej, podrażnionej skórze. Wszystkie produkty marki AMADERM są hipoalergiczne. Nie posiadają sztucznych barwników ani substancji zapachowych, nie podrażniają nawet wrażliwej, skłonnej do alergii skóry. Preparaty AMADERM sprawdzają się przy leczeniu atopowego zapalenia skóry, a także w różnego rodzaju terapiach dermatologicznych powodujących wysuszenie skóry.

Zadanie konkursowe:

Złóż życzenia świąteczne marce AMADERM!

Konkurs trwa od 25 listopada do 10 grudnia 2020 r. Wyniki do 12 grudnia!

Zasady:

  1. Życzenia należy złożyć za pomocą KOMENTARZY pod tym artykułem
  2. Oceniamy kreatywność i pomysłowość.

Do wygrania 3 zestawy kosmetyków (dla 3 osób) od marki AMADERM

ZWYCIEZCY

Magdalena Targosz
Agnieszka Ponichtera
Agnieszka Natalia Kandulska
Nagroda specjalna: Łukasz Jałowiecki

Prosimy o przesłani danych do korespondencji do 15 grudnia na ewelina@feszyn.com

AMADERM – zestaw konkursowy zawiera:

AMADERM krem nawilżający do twarzy

Specjalistyczny preparat przeznaczony do codziennej pielęgnacji suchej i przesuszonej skóry twarzy. Dogłębnie nawilża i natłuszcza skórę, pozostawiając na niej delikatny film lipidowy, chroniący ją przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych. Krem skutecznie łagodzi podrażnienia, a dodatkowo zapobiega łuszczeniu się i pękaniu skóry twarzy, zapewniając jej świeży i zdrowy wygląd. Dzięki niemu skóra staje się miękka i gładka w dotyku. Zalecany do stosowania przy suchości skóry o różnym podłożu, w tym również w wyniku terapii i zabiegów dermokosmetycznych, powodujących podrażnienia lub wysuszenia skóry. W jego formule znajdziemy m.in. mocznik w stężeniu 5%, masło z nasion kakaowca prawdziwego, alantoinę i pantenol, czyli prowitaminę B5.

AMADERM  krem nawilżająco-regenerujący

Dermokosmetyk przeznaczony do pielęgnacji suchej, szorstkiej i skłonnej do łuszczenia się skóry, w szczególności dłoni, łokci i kolan. Krem głęboko nawilża, uelastycznia i regeneruje skórę, czyniąc ją gładką i miękką w dotyku. Jego odpowiednio skomponowana receptura, zawierająca m.in. mocznik w stężeniu 15%, allantoinę, pantenol i mleczan sodu, wpływa na wygładzenie nawet bardzo szorstkiej i wystawionej na działanie czynników atmosferycznych skóry, chroniąc ją przed wysuszeniem, pękaniem oraz łuszczeniem. Stosując go pozbędziemy się problemu z nadmiernym rogowaceniem naskórka łokci i kolan. Systematyczna aplikacja przyspiesza efekty działania kremu i pozytywne wpływa na ogólną kondycję skóry.

AMADERM balsam nawilżający

Hipoalergiczny balsam nawilżający z zawartością mocznika (w stężeniu 1,5%), który nawilża odwodnioną, suchą oraz ze skłonnościami do rogowacenia skórę. Dzięki lekkiej natłuszczającej konsystencji szybko się wchłania, przywracając jej fizjologiczny płaszcz hydrolipidowy. Odbudowuje prawidłowy stan powierzchniowych warstw naskórka, chroniąc skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Kosmetyk głęboko, intensywnie zmiękcza szorstką skórę, dzięki czemu staje się ona przyjemna w dotyku oraz znika nieprzyjemne uczucie napięcia. Idealny dla alergików i osób borykającymi się z AZS, a także podczas różnego rodzaju terapii, w tym zabiegów wysuszających i podrażniających naskórek.

Regulamin konkursu

I.POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem konkursu jest  Feszyn.com. Sponsor nagród: AMADERM

2. Zasady Konkursu określa niniejszy Regulamin, który wchodzi wżycie z dniem rozpoczęcia Konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia, z zastrzeżeniem postanowień poniższych.

3. Konkurs odbywać się będzie od 23 listopada do 10 grudnia 2020r. Do północy. Wyniki zostaną opublikowanedo 12 grudnia 2020 r. na portalu Feszyn.com

II. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1.W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele Organizatora oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie ich rodzin oraz osoby im najbliższe.

2. Aby przystąpić do Konkursu należy, złożyć życzenia świąteczne marce AMADERM. Odpowiedź należy opublikować za pomocą komentarzy pod tym artykułem. Komentarz nie powinien być krótszy niż 3 zdania i dłuższy niż 10 zdań.

III. OCENA UCZESTNIKÓW

1.Oceniane są przede wszystkim: pomysłowość i kreatywność.

2. Każdy uczestnik może przesłać tylko 1 odpowiedź.

IV NAGRODY

1. Do wygrania 3 zestawy kosmetyków marki AMADERM.

2. Nagroda zostanie dostarczona na wskazany adres do korespondencji zwycięzcy w ciągu 30 dni roboczych na koszt sponsora nagród. 

3. Zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowani za pośrednictwem Facebooka – massengera, mogą też skontaktować się z nami mailowo ewelina@feszyn.com

V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu, jeżeli nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie.

2 Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminów oraz publikacji wyników Konkursu

3. Przekazane na Konkurs dane osobowe Uczestników, będą przetwarzane przez Organizatora w celu wykonania ich obowiązków związanych z Konkursem. Dane będą chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (DZ. U. Nr 133/97, poz.883). Uczestnikom Konkursu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu powinni skontaktować się oni z Organizatorem, który jest administratorem danych w rozumieniu Ustawy o Ochronie Danych Osobowych (DZ. U. Nr 133/97, poz. 883).

4. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdą odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

5. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.

6. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Dobro płynące z natury jest znacznie zdrowsze dla naszej skóry…