Prowadzisz firmę? Zobacz, w jaki sposób możesz ułatwić sobie pracę

portal klienta

Czy wiesz, że Polki są w czołówce najbardziej przedsiębiorczych kobiet na świecie? Jedna na trzy firmy jest zakładana i prowadzona właśnie przez kobietę. Jeśli należysz do tego grona, zapewne masz wiele obowiązków, które spędzają Ci sen z powiek. Zobacz, w jaki sposób możesz ułatwić sobie pracę, by zyskać spokój i więcej wolnego czasu.

Polka przedsiębiorcza

Według rankingu Mastercard Index of Women Entrepreneurs*, Polska jest w czołówce krajów, w których warunki do prowadzenia biznesu przez kobiety są najlepsze. Informacje te są niezwykle optymistyczne i mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. Raport wskazuje bowiem, że 28% firm w kraju jest zarządzana właśnie przez kobiety.

Bez względu na to, co Tobą kierowało, kiedy decydowałaś się na rozpoczęcie przygody z własnym biznesem (wymóg przyszłego pracodawcy, chęć rozwijania swojej pasji, a może posiadanie większej ilości czasu dla rodziny), musiałaś przejść przez wszystkie etapy zakładania firmy. Ale załatwienie formalności w urzędach to dopiero początek drogi i gdy już przez niego przebrnęłaś przyszedł czas na bieżące prowadzenie swojej firmy i działania przynoszące zyski.

Zapewne wiesz już, że obowiązków ciążących na Tobie jako przedsiębiorcy jest sporo i dotyczą one zarówno urzędów, jak i pracowników, których być może zatrudniasz. Sprawa jest dość poważna, bo ich niedopełnienie może się wiązać z wieloma konsekwencjami.

portal klienta

Wirtualna administracja

Niezależnie od tego, czy prowadzisz działalność jednoosobową, czy zatrudniasz wielu pracowników, możesz ułatwić sobie kierowanie firmą. Za pomocą jednego narzędzia, stworzonego przez zespół ekspertów z Kancelarii Podatkowej Skłodowscy masz możliwość m.in. zarządzać organizacją pracy swojej firmy, księgowością oraz bazą klientów.

Portal Klienta dostarcza rozwiązania, które pomogą Ci usprawnić zarządzanie i rozwijanie swojego biznesu. Służy nie tylko do wystawiania i księgowania faktur, ale również umożliwia pilnowanie rozrachunków, organizację pracy w firmie oraz rozliczanie zaliczek i delegacji. Wspomaga także obieg elektroniczny dokumentów wraz z poziomami akceptacji, a w module dotyczącym pracowników umożliwia dostęp do danych kadrowo-płacowych, wniosków urlopowych czy zwolnień lekarskich.

W ramach promocji Black Friday możesz skorzystać z wyjątkowej okazji przetestowania Portalu Klienta przez trzy miesiące za darmo.

* Pełna wersja raportu Mastercard Index of Women Entrepreneurs jest dostępna tutaj.

Anna Abramowska

Share