Rajstopy uciskowe z wzorami! Dbaj o zdrowie swoich nóg – w kobiecy sposób.

Rajstopy uciskowe

Produkty uciskowe takie jak, rajstopy, pończochy, podkolanówki, najczęściej kojarzone są z żylakami. I słusznie! Jednak cała rzecz w tym, że nie jest to pełen obraz, jaki powinny przywoływać w głowie produkty uciskowe. Brak wiedzy i świadomości na temat ich zastosowania oraz właściwości leczniczych i profilaktycznych powyższych produktów prowadzi do jednego skojarzenia, tj. rajstopy uciskowe noszą osoby z żylakami. To jest pewne uproszczenie, jednak nasze doświadczenie i obserwacje niestety wyraźnie wskazują na to, że poziom wiedzy ludzi na temat tzw. kompresji pozostawia jeszcze wiele do życzenia.

Rajstopy uciskowe nie muszą być nudne!

W dzisiejszym świcie, świecie produktów uciskowych, jest tak szeroki wybór, że każdy znajdzie produkt, który zaspokoi jego potrzeby, nie tylko w kwestii leczniczej. Poza stopniem ucisku, który dobierany jest w zależności od dolegliwości klienta, objawów, a także stylu życia. Można przebierać w kolorach, wzorach czy modelach rajstop bądź pończoch. Współczesne rajstopy uciskowe sprawią, że będziesz czuć nie tylko komfort, lekkość nóg. Unikniesz obrzęków, ale także poczujesz się kobieco i seksownie.

Zastanawiasz się, czy takie rajstopy są dla Ciebie?

Jak najbardziej!
Jeśli większość czasu spędzasz siedząc, może Twoja praca jest stojąca, a do tego kochasz szpilki, często podróżujesz i … Uwielbiasz sukienki, poza tym chcesz wyglądać pięknie i oczywiście troszczysz się o swoje zdrowie. To już są powody, żeby regularnie nosić rajstopy o stopniowanym ucisku.

Warto dodać, że rajstopy uciskowe są znacznie mocniejsze od zwykłych rajstop, co pozostaje nie bez znaczenia.

Chroń zdrowie nóg – w kobiecym wydaniu

Szeroki wybór kolorów, wzorów i modeli posiada włoska marka Solidea. Łączy ona w sobie takie cechy, jak elegancja, piękno, kobiecość, dbałość o detale. Jednocześnie kluczowa jest jakość, ich głównym zadaniem jest chronić zdrowie nóg. Zapobiegać niewydolności żylnej, a także objawom, które wynikają z siedzącego trybu życia, np. uczucie ciężkości, nogi jak z ołowiu.

Rajstopy uciskowe

Linia rajstop Fashion  marki Solidea to linia rajstop profilaktycznych uciskowych o bardzo kobiecych wzorach i fasonach. Połączenie zalet stopniowanej kompresji z urokiem, zmysłowością, to zaspokojenie oczekiwań i  potrzeb kobiet. Rajstopy, które nie tylko posiadają właściwości lecznicze, ale również są niezwykle atrakcyjne wizualnie.
Takie połączenie gwarantuje satysfakcję!

Rajstopy uciskowe

Różnica jest bardzo znacząca

Każda kobieta, która chociaż raz w życiu miała na sobie rajstopy o stopniowanym ucisku, wie doskonale, jaka jest różnica w użytkowaniu produktów pończoszniczych uciskowych, a zwykłych. Jeśli jeszcze nie zaznałaś tego komfortu to jest szansa, żeby skorzystać z okazji i sięgnąć po rajstopy uciskowe z linii Fashionrajstopy Pyramid! J

Rajstopy uciskoweZ okazji Black Friday przez cały weekend, czyli od 27 do 29 listopada 2020 r. masz okazję na rabat -20%!
Wystarczy przy zakupie wpisać kod: PIRAMIDY!

A więc wszystko w Twoich rękach (nogach)!

W przygotowaniu artykułu pomogła nam firma As-Med dystrybutor marki Solidea
Serdecznie zapraszamy!
https://solideasklep.pl/pl/33-fashion-rajstopy-uciskowe-ze-wzorem

Facebook: https://www.facebook.com/SolideaPolska

Share