Konsultantka Avon – odblokowanie konta

Konsultantka Avon - odblokowanie konta

Jesteś konsultantką Avon? Prawdopodobnie już niejednokrotnie logowałaś się do strefy konsultantki. Jeżeli masz zapisane hasło oraz numer personalny, prawdopodobnie w pewnym momencie przestajesz je pamiętać. Jednak może zdarzyć się sytuacja, kiedy potrzebujesz dostać się do swojego konta Avon i okazuje się, że nie masz takiej możliwości. Co wtedy robić? 

Zapomniałam hasła do strefy konsultantki Avon

Jako konsultanta Avon masz dostęp do strefy konsultantki, gdzie możesz składać zamówienia, sprawdzać ich status oraz wszystkie inne informacje z klubu Avon. Aby Twoje dane były bezpieczne, dostęp do konta jest zablokowany za pomocą hasła. Jeżeli zapomnisz jak ono wyglądało, możesz odzyskać je w prosty sposób. Wystarczy, że klikniesz w „Nie pamiętam hasła”, a zostaniesz przekierowana do strony, gdzie wypełnisz swoje dane jako konsultantka Avon. Dzięki temu na Twój numer telefonu lub skrzynkę pocztową przyjdzie wiadomość z hasłem tymczasowym, które umożliwi Ci dostęp do konta. Pamiętaj, aby odpowiednio zabezpieczyć swoje konto Avon oraz zmienić hasło na takir, które będziesz znała tylko Ty. 

Zapomniałam numeru personalnego Avon – odblokowanie konta

Może się zdarzyć, że zapomnisz swój numer personalny. Tak dzieje się zazwyczaj wtedy, kiedy przez dłuższy czas nie wykonujesz żadnych czynności na swoim koncie. W takim wypadku najlepiej jest skontaktować się ze swoją przełożoną, która poda Ci Twój numer personalny. Dzięki temu będziesz mogła bez żadnego problemu odzyskać dostęp do swojego konta.

W każdym wypadku musisz pamiętać o jednej ważnej kwestii dotyczącej aktywności Twojego konta. Strefa konsultantki, logowanie do niej przez konto konsultantki jest możliwe tylko wtedy, kiedy jest ono aktywne. Jeżeli założysz konto, ale nie będziesz z tego wcale korzystać, po 6 miesiącach zostanie ono dezaktywowane. Jeżeli złożysz kilka zamówień, ale następnie z tego zrezygnujesz, po 12 miesiącach Twoje konto przestanie być aktywne. W takim wypadku dla byłej konsultantki Avon odblokowanie konta może sprawiać znaczne kłopoty. Warto wtedy skontaktować się bezpośrednio z biurem pomocy Avon w celu ustalenia, czy odzyskanie takiego konta jest możliwe. 

Odzyskiwanie hasła do strefy konsultantki Avon jest dość prostą procedurą, jeżeli pamiętasz inne dane, potrzebne do Twojej identyfikacji. Problem pojawia się, jeżeli zapomniałam numeru personalnego lub od długiego czasu nie wykazywałaś aktywności jako konsultantka Avon. Jeżeli masz problem z dostępem do swojego konta pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z pomocy technicznej, która postara się odzyskać Twoje konto. 

Materiał partnera

Share