Kosz Mojżesza dla wymagających

Kosz Mojzesza Schnuggle

Schnuggle to uznany producent akcesoriów do opieki nad małymi dziećmi. Te nowoczesne produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania, nowoczesną stylistyką oraz świetnymi walorami użytkowymi. Wśród nich jest funkcjonalny kosz Mojzesza Shnuggle, czyli wygodne łóżeczko dla niemowląt, które jest bardzo wygodne w użytku. Dlaczego warto wybrać ten produkt? Podpowiadamy!

Marka dla nowoczesnych rodziców

Firma Schnuggle ma w swojej ofercie mnóstwo produktów ułatwiających codzienną opiekę nad niemowlakiem. To innowacyjne konstrukcje oferujące szereg starannie przemyślanych rozwiązań konstrukcyjnych. Wykonywane są z bezpiecznych, wytrzymałych i długowiecznych materiałów. Świetnie się prezentują, są ergonomiczne i wygodne w codziennym użytkowaniu. To wszystko, czego młodzi rodzice potrzebują do kąpania malucha, przygotowania dla niego praktycznego i wygodnego posłania, a także wygodnego przebierania i przewijania dziecka. To między innymi praktyczne wanienki do kąpieli, maty do przewijania, kocyki, prześcieradła i materacyki, a także przybory toaletowe różnego typu. Firma oferuje też ergonomiczne łóżeczka. Wśród nich wyróżnia się kosz Mojżesza Schnuggle, który jest najbardziej odpowiedni dla maluchów, które nie ukończyły jeszcze szóstego miesiąca życia. Jakie zalety ma takie posłanie i jaka jest jego przewaga nad tradycyjnymi łóżeczkami ze szczebelkami?

Kosz Mojzesza Schnuggle

Można powiedzieć, że kosz Mojżesza to nowoczesna odsłona znanej wszystkim kołyski dla niemowlaka. Takie łóżeczko ma wymiary dopasowane do kształtu ciała małego dziecka. Zapewnia mu intymną przestrzeń, w której może swobodnie i wygodnie wypoczywać. Umiejscowione jest na podwyższeniu, dzięki czemu zapewnia wygodny dostęp do malucha rodzicom. Kosz Mojżesza Schnuggle to stabilna konstrukcja, która zapewnia dziecku bezpieczeństwo. Ma wysokie ścianki, które zapobiegają wypadnięciu malucha z posłania. Do tego dochodzi solidny stelaż, który można z łatwością odłączyć od posłania i ustawić w pozycji do bujania. Jest też wygodny oddychający materacyk i rączki do przenoszenia kosza. Cała konstrukcja z łatwością się składa, dzięki czemu jest wygodna  w transporcie i przechowywaniu.

Artykuł sponsorowany

Share