Koszulka na dzień mamy – oryginalny pomysł na prezent dla mamy

Koszulka na dzień mamy

Dzień matki należy do wyjątkowych okazji, przy których każde dziecko pragnie wyrazić swoją miłość i wdzięczność za opiekę, wychowanie, cierpliwość, czułość i miłość, jaką zostało obdarzone. Maluchy obdarowują swoje mamy w tym dniu pięknie wykonanymi przez siebie laurkami, większe pociechy kupują różne prezenty – kwiaty, czekoladki czy drobne upominki. Osoby starsze starają się ofiarować coś droższego, bardziej oryginalnego i osobistego. Świetnym pomysłem jest na przykład koszulka na dzień mamy z indywidualnie zaprojektowanym napisem.

Zalety bawełnianych koszulek

T-shirt, bluza lub koszulka, wykonana z dobrej jakości, miękkiej, oddychającej bawełny, stanowi najlepszy strój na wycieczkę w góry, nad rzekę oraz nad morze. Bluza z kapturem nadaje się również na grilla i imprezę w plenerze, nawet podczas chłodniejszych wieczorów. Bawełniana koszulka świetnie sprawdza się podczas pracy w ogrodzie i garażu, ponieważ nie krępuje ruchów, a skóra w niej oddycha. Podobnie podczas jazdy na rowerze, zajęciach fitness, czy uprawiania sportów, koszulki bawełniane są najlepsze. Bogactwo dostępnych kolorów i wzorów sprawia, że łatwo dobrać je do własnych upodobań i preferencji.

Koszulka na dzień mamy

Nadruki na koszulkach

Od dłuższego czasu bardzo modne są koszulki z nadrukiem. Mogą być przeróżne. Od delikatnych akcentów w rodzaju serduszka czy dyskretnego uśmiechu, poprzez śmielsze napisy, aż do bardzo śmiałych i śmiesznych. Często można spotkać pary w T-shirtach, które korespondują ze sobą na przykład grafiką, łączącą je w całość. Ddwa puzzle, łączące się w kształt serca, czy napisami typu: „książę i księżniczka”, „mąż i żona”, „ona i on” itd. W sklepie internetowym koszulkowy.pl można zamówić wysokiej jakości T-shirt, bluzę lub koszulkę w wybranym kolorze. Z gotowym lub zaprojektowanym własnoręcznie napisem, w bardzo przystępnych cenach.

Koszulka na dzień mamy
Nadruki na koszulkach

Jaki napis jest najlepszy?

Sentencje mogą być przeróżne. Można skorzystać z gotowych szablonów w rodzaju: „Tak wygląda najlepsza mama na świecie”, „Mamo, co jak co, ale dzieci, to Ci się udały”. „Mama – jednostka do zadań specjalnych”, „Super Mama”, czy „Najlepsza mama na świecie” itd. Jeśli jednak zamierzamy podarować taką koszulkę mamie, lepiej, aby napis był bardziej oryginalny, spersonalizowany, własnego autorstwa. Dzięki temu prezent będzie osobisty i wyróżniający naszą rodzicielkę.

T-shirty, bluzy i koszulki z nadrukiem mogą stanowić również doskonały prezent z okazji imienin, urodzin oraz rocznicy ślubu. Własnoręcznie zaprojektowane wzory z pewnością będą dla osoby obdarowanej bardzo miłą pamiątką na wiele lat.

Artykuł sponsorowany

Share