Krokodyl nad Wisłą! Kolekcja marki Crocs

CROCS BARKA

Widziany był niejeden. Żerowały przy Bulwarach Wiślanych na wysokości Zamku Królewskiego. Podobno dobrze się bawiły.

Całe szczęście krokodyle w żaden sposób nie zagrażały ludziom. Były częścią scenografii eventu organizowanego przez markę Crocs. Ostatniego dnia maja na warszawskiej barce „Dzień i Noc” deski pokładu rozgrzewały tańce gości znanych ze świata mody. Mieliśmy okazję zobaczyć nową kolekcję, a także modele, które wejdą jeszcze tego lata do sprzedaży. I może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wszyscy mieli na nogach obuwie Crocs! Ozdobione licznymi przypinkami Jibbitz. I nie był to specjalnie przygotowany zabieg, a pomysł uczestników imprezy. Jedno stało się pewne, tej nocy nikt nie wrócił do domu z bolącymi stopami. Tego żaden parkiet jeszcze nie widział! 

Próba parkietu

Crocs słynie ze swojej jakości i wytrzymałości. Często kategoryzowany, jako obuwie do zadań specjalnych. Tym razem również został poddany próbie. Tancerze zespołu GRWity przygotowali dla gości pokaz hip-hopu w crocsach! Tym samym udowodnili, że istnieje wszechstronne obuwie, które jest lekkie, wygodne i daje duże możliwości personalizacji za pomocą przypinek Jibbitz. Nie trzeba było przekonywać gości, żeby dołączyli do grupy i podbili nadwiślański parkiet.

Ze świata mody

Wśród zaproszonych osób nie zabrakło znanych w świecie mody influencerów, a także stylistów z polskich magazynów. Obuwie marki Crocs na dobre zagościło już w umysłach ludzi, którzy preferują wygodę i zgrabnie łączą to z dobrym stylem. Dziś moda to nie tylko trendy. To przede wszystkim wyrażanie siebie. A, jak widać po ostatniej imprezie marki Crocs, można to robić na wiele sposobów. 

Obuwie marki Crocs znajdziecie w sklepach Crocs oraz online na www.crocs.pl 

Wydarzenie zorganizowała agencja KHAKI PR reprezentująca markę CROCS w POLSCE. 

Materiały prasowe

Share