Krzesełko do karmienia Kinderkraft enock – czemu zawdzięcza swoją popularność?

Niezwykłą pomocą w karmieniu dziecka jest specjalne krzesło z regulowaną wysokością siedziska. W sprzedaży dostępnych jest wiele modeli krzesełek, ale na ich tle najbardziej wyróżnia się krzesełko do karmienia Kinderkraft Enock. Jest to wielofunkcyjny mebel, z którego mogą korzystać nie tylko niemowlaki, ale też starsze dzieci, nawet kilkulatki. Zakup tego krzesełka będzie wobec tego długoterminową inwestycją, co przekłada się na spore oszczędności. Czas zastanawiać się nad tym, w czym tkwi fenomen tego produktu, który cieszy się ogromną popularnością i jest bardzo chętnie kupowany przez rodziców.

Dlaczego warto zainwestować w krzesełko do karmienia Kinderkraft Enock?

Jeśli ktoś szuka wielofunkcyjnego krzesełka do karmienia dla dziecka, które posłuży mu przez wiele lat, to powinien zastanowić się nad meblem Kinderkraft Enock. Jest to mebel 2w1, bo może z niego korzystać nie tylko niemowlę, ale też starsze dziecko. Będzie towarzyszyć dziecku od szóstego miesiąca do dziewiątego roku życia. Odznacza się solidną konstrukcją, stabilnością. Enock to krzesełko uniwersalne, ponadczasowe, które pasuje dosłownie do każdego stołu o standardowych wymiarach. Możliwe jest regulowane siedziska i wypinanie tacki, co gwarantuje szybkie i proste dopasowanie mebla do aktualnych potrzeb użytkownika. Producent udziela na swój produkt aż dwuletniej gwarancji z możliwością wydłużenia je do dziesięciu lat, bo jest pewny wysokiej jakości i trwałości krzesełek Enock. Wystarczą drobne modyfikacje do tego, aby dostosować siedzisko krzesła do wieku i wzrostu dziecka. Maksymalny udźwig mebla wynosić aż 35 kilogramów. Siedzisko jest szerokie a oparcie dobrze wyprofilowane, co przekłada się na dużą wygodę.

Krzesełko do karmienia Kinderkraft enock

Niezależnie od tego, jak zostanie ustawione krzesło, dziecko będzie miało zapewniony komfort użytkowania. Sprawdzi się ono nie tylko podczas jedzenia, ale może posłużyć też jako wygodne miejsce do siedzenia przy biurku. Kolejną zaletą jest łatwość utrzymania w czystości, bo odpinaną tackę można z łatwością wyczyścić. Krzesełko Enock ma regulowany podnóżek, można go nawet całkowicie zdemontować w przypadku starszych dzieci. Krzesełko jest bardzo lekkie i poręczne, waży zaledwie sześć kilogramów. Przekłada się to na dużą mobilność, nie ma problemu z przenoszeniem go. Uniwersalny i modny design krzesła Enock sprawia, że pasuje on do każdego pomieszczenia, niezależnie od wystroju. Na komfort użytkowania wpływa też mocowana do siedziska miękka poduszka. Jeśli się zabrudzi, to wystarczy przetrzeć ją wilgotną ścierką i po problemie. Krzesła Enock są wykonane z solidnego, bardzo wytrzymałego drewna bukowego. Metalowe elementy specjalnie malowane proszkowo. Ochronę zapewniają trzypunktowe pasy bezpieczeństwa i barierka. Produkt spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa EN 14988.

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
To stwierdzenie w dzisiejszych czasach wcale nie będzie przesadą, zwłaszcza,…