Już w najbliższy weekend  KULTURA MODY – czyli designersko i artystycznie na największych targach mody na Dolnym Śląsku

Piąty rok i czternasta edycja wydarzenia Fashion Meeting POP UP STORE (www.fashionmeeting.pl) – tym razem pod hasłem KULTURA MODYdostarczy nowości z polskiego rynku autorskiej mody i designu. Imprezie towarzyszyć będą wydarzenia kulturalne i lubiany zlot food trucków.

Targi odbędą się w dniach 24-25 września w godz. 11:00-19:00 w Browarze Mieszczańskim we Wrocławiu przy ul. Hubskiej 44.
Fashion Meeting to jedna z największych imprez modowych w Polsce. Wiosenną edycję, która odbyła się w kwietniu tego roku odwiedziło ponad 11.000 osób.
Wybitni projektanci odnoszący międzynarodowe sukcesy, unikatowe marki odzieżowe oraz biżuteryjne, a ponadto wiele atrakcji takich jak: wystawa fotografii, porady stylistów i strefa warsztatowa dla dzieci. To tylko wybrane aktywności tego wielkiego wydarzenia modowego.

Jesień / zima – najnowsze kolekcje

Uczestnicy targów mody będą mogli wybierać spośród około 300 premierowych, jesienno-zimowych kolekcji i blisko 25000 unikalnych produktów dla Pań, Panów i dzieci.
Swoją twórczość zaprezentują przybyli z całej Polski najbardziej kreatywni i tworzący trendy projektanci mody oraz designu. Na stoiskach będzie można kupić damskie i męskie ubrania, akcesoria, torebki, buty, biżuterię, a także ubrania dziecięce i zabawki handmade. fm-pop-up-store-8

Stylowe konsultacje i konkurs selfie

Poza oryginalnymi zakupami organizatorzy zapraszają do udziału w bezpłatnych poradach stylistów z Mystyle BOX, a także konkursu na najmodniejsze selfie. Mystyle BOX to unikalna koncepcja tworzenia stylizacji idealnie dopasowanych do figury i gustu, której tajniki będzie można poznać odwiedzając strefę porad stylizacyjnych.

Fashion Meeting to spotkania z autorską modą i jednocześnie najlepsza okazja do pokazania swojego stylu! Dlatego w wyjątkowy sposób organizatorzy nagrodzą Waszą pasję do mody voucherami i niespodziankami ufundowanymi przez partnerów Mystyle BOX i Fujifilm Poland – wystarczy wystylizować się i zrobić sobie selfie na miejscu!

Fashion Meeting także dla dzieci

Dla maluchów i starszych milusińskich projektanci przygotowali najpiękniejsze ubrania oraz zabawki z wyselekcjonowanych, przyjaznych dla skóry dziecka tkanin. Zakupy jednak są domeną rodziców, a dzieci mogą liczyć na doskonałą porcję rozrywki. Specjalnie dla starszaków podczas targów Fashion Meeting powstanie bezpłatna strefa zabaw i warsztatów zorganizowana przez firmę Twój Robot z Wrocławia, w której będą prowadzone miniwarsztaty z robotyki. Na najmłodszych czekać będzie otwarty przed wejściem na wydarzenie plac zabaw.

fm-pop-up-store-15

„Ciuch w ruch” – ekologicznie i charytatywnie

Wiele z nas ma w domu szafy pełne niepotrzebnych ubrań, które już nie pasują, toreb, butów, kocy, obrusów. Czas uwolnić ich energię i przekazać do recyklingu. Część z nich zostanie przetworzona, a inne trafią do potrzebujących. Zachęcamy do oczyszczenia szafy i zrobienia miejsca dla nowych kolekcji. Szczegóły akcji można poznać na Facebook’u Wroclaw Fashion Meeting, a pojemniki „Ciuch w ruch” będą ustawione wewnątrz podczas targów.

Wystawa fotografii Gregor Laubsch – „One night in Berlin”

Dla wielbicieli fotografii interesującym wydarzeniem towarzyszącym targom Fashion Meeting POP UP STORE – Kultura Mody będzie wystawa „One night in Berlin”. Autorem prac jest Gregor Laubsch – niemiecki fotograf polskiego pochodzenia. Prace zostaną zaprezentowane w dużym formacie. To jedyna okazja, aby poznać twórczość wybitnego portrecisty.

fm-pop-up-store-7

Podczas targów będzie miała miejsce promocja autorskiego albumu „Mgnienie oka”.

Wielki zlot food trucków

Projekt Fashion Meeting POP UP STORE to kwintesencja kultury mody, wydarzenie w naturalny sposób wypływające z życia społecznego, łączące twórczość projektantów, designerów, fotografię, ekologię, muzykę, chillout i smaczne jedzenie.

fm-pop-up-store-6
Czternastą edycję targów ponownie uatrakcyjni znany i lubiany Festiwal Food Trucków i Zacnego Piwa Wrocławscy Ulicożercy. Podniebienia uczestników będą pieścić najznakomitsze gastrowozy.

Zapraszamy w dniach 24-25 września (w godz. 11:00-19:00) do Browaru Mieszczańskiego we Wrocławiu przy ul. Hubskiej 44.

Więcej informacji:

www.fashionmeeting-popupstore.pl

www.facebook.com/wroclawfashionmeeting

Wydarzenie Facebook:

www.facebook.com/events/1711801899086896

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Patroni medialni: Radio ESKA, STRÖER, Gazeta Wyborcza, AVANTI24.pl, Styl.pl, MADAME, moda&styl, beModels.pl, Moda w Polsce, Imperium Kobiet, Kocham Wrocław, ModnaModa.pl, www.Wroclaw.pl, Businesswoman&life, ModnaUlica.pl, Magazyn Vip, fashionweare.com, MaxModels.pl, Rynek Mody, feszyn.com, TuWroclaw.com, dlaStudenta.pl, kulturaonline.pl

Organizator: Sequence

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Koniec lata to idealny czas żeby poeksperymentować z modą! Tylko…