Stylizacje na koniec lata dla każdej z Was!

Koniec lata to idealny czas żeby poeksperymentować z modą! Tylko teraz możesz założyć kilka warstw i jednocześnie pokazać trochę ciałka. Nie musisz się martwić czy będzie za upalnie czy za chłodno.

W poszukiwaniu recepty na idealny letnio-jesienny look wzięliśmy pod lupę projekty polskich projektantów. Cztery stylizacje przygotował stylista Adrian Kozioł w oparciu o garderobą wrocławskiego butiku MAGAZIN. W butiku odnajdziemy projekty polskich projektantów i designerów.

Taki jesienno-letni look nie musi być nudny i monotematyczny.  Detale jak kopertówka czy pasek, nadają charakter i styl całej stylizacji. To idealny moment na  szaleństwo z kolorami!

„Wygląd jest jednym z najważniejszych elementów współczesnego świata, oddaj się w ręce profesjonalnego stylisty. Wieloletnie doświadczenie sprawi, że wprowadzę Cię do świata mody, stylu i elegancji. Zaoferuję Ci przemianę, nie tylko zewnętrzną ale i wewnętrzną, dobry wygląd to dobre samopoczucie i pewność siebie! Zakupy ze stylistą, analiza garderoby, analiza kolorystyczna, analiza sylwetki, budowanie zestawów ubrań odpowiednich dla Ciebie to jedna z licznych możliwości jakie mam. Zapoznaj się z moją ofertą i pozwól mi zadbać o Twój image z Magazin. Ubrania wykorzystane podczas sesji pochodzą z aktualnych kolekcji od polskich projektantów. Wszystkie rzeczy są dostępne w butiku Magazin CH Arkady 1 piętro.” – Adrian Kozioł

koniec-lata-1

szary sweter – 849zł
sukienka Koszulowa – 350zł
pasek – 189zł
kopertówka – 1100zł
buty – 499zł

***
koniec-lata-2koniec-lata-4

Czarna ramoneska – 1399zł
Szmaragdowa sukienka – 450zł
kopertówka – 799zł koniec-lata-1koniec-lata-2

czerwona sukienka – 399zł
czarna ramoneska – 1399zł
kopertówka – 299zł
buty – 299zł 

***koniec-lata-3

czerwona sukienka – 399zł
marynarka w kwiaty – 369zł
kopertówka – 799zl

magazin

Stylizacje Adrian Kozioł

modelki: Natalia Bednarz i Karolina Dziub

BUTIK MAGAZIN 

Arkady Wrocławskie , Powstańców Śląskich 2-4, Wrocław  I piętro.
Od pn. do sob. w godz. 9 – 21, niedz. w godz. 10 – 20

Polub na Facebooku MAGAZIN:

 

***

Share