Kwiatowa panna młoda – ślubne wianki

Czy panna młoda musi być cała ubrana na biało? Oczywiście że nie! Wybór odpowiednich dodatków może ożywić, rozweselić i nadać oryginalny charakter ślubnej stylizacji. Wybierz ślubne wianki!

Od kilku sezonów zauważyć można że  przyszłe panny młode zamiast tradycyjnego welonu wybierają kwiatowe ozdoby do włosów – wianki, które mogą być wykonane z żywych jak i sztucznych kwiatów, które coraz częściej są bardzo wysokiej jakości.

Happy Lazy (1)
Ślubne wianki

Wianki, stanowią idealny powrót do czasów naszych praprababć, które ozdabiały włosy kwiatami by chronić zawarty związek oraz zapewnić mu pomyślność. Panny młode najczęściej decydują się na delikatne, subtelne wzory w jasnych odcieniach pasteli z elementami zieleni, które przeniosą je w bajkowy klimat dziewczęcych  świtezianek. Dobór podobnych elementów w wystroju sali jak i kościoła pozwoli także gościom poczuć atmosferę bajki.

wianek na głowie na ślub 2

Nie brakuje również odważnych kobiet,które wybierają znacznie większe i intensywniejsze w kolorach kompozycje podkreślające ich charakter i nietuzinkowość.

wianek na głowie na ślub 3

Wybór odpowiedniego wzoru jest kwestią indywidualną jednak najważniejsze jest aby pasował do stylizacji i osobowości panny młodej.

Happy Lazy (2)

Dla dziewczyn, które wahają się nad wyborem: wianek czy welon, warto wspomnieć o pannach młodych które w dniu ślubu zakładają tradycyjny welon a na sesji zdjęciowej, gdy atmosfera jest luźniejsza i czują się swobodniej zamieniają go na wymarzony wianek.

Polub na Facebooku Happy Lazy:

 

A czy Ty zdecydujesz się na wianek z kwiatów?

Fotografie: zdjęcia (zaprojektowane przez) HappyLazy

happylazy.pl

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Słoneczne i gorące dni to niesprzyjający czas dla dekoltu. Na…