Kwintesencja dobrego stylu! Ochnik

Dobrze skrojony i dopasowany do sylwetki płaszcz może się okazać nie tylko praktycznym elementem garderoby, ale wręcz stylową inwestycją na lata.

Jesienno-zimowe chłody niezmiennie pozwalają docenić zalety płaszczy. Poczucie ciepła, jakie dają, jest nie do przecenienia, gdy trzeba się mierzyć z zimową aurą. Jeśli zaś wspomniane walory przyjmą atrakcyjną formę, to sukces murowany. Wie o tym OCHNIK, który w sezonie jesień-zima 2015/2016 przygotował dla swoich klientek ciekawą ofertę modeli – nie tylko skórzanych. Tym sposobem – po raz pierwszy w kolekcji marki – pojawiły się ekskluzywne damskie płaszcze flauszowe.

Kwintesencja dobrego stylu! Ochnik 22

W romantycznym jesiennym klimacie utrzymany został elegancki płaszcz w pięknym odcieniu ciepłego beżu, wykonany z mieszanki bardzo miękkiej, ciepłej alpaki oraz wełny owczej. Obok niego występuje szary płaszcz mający dwa rodzaje odpinanych stójek – jedną z materiału bazowego, a drugą, na chłodniejsze dni, z króliczego futra. Oba modele mają lekko oversizowy krój, a ozdobą prostych form są duże, błyszczące zamki. Dla amatorek kożuchów interesującą propozycją z pewnością okażą się bardzo lekkie, kożuszane płaszcze. W tych modelach włos pozostawiony został na wierzchu, dzięki czemu przypominają one grube, aksamitne futra. Mają bardzo eleganckie, mocno uproszczone formy oraz piękne kontrastowe kolory – panie mogą wybierać między głęboką czernią i nieco melancholijną szarością, przełamaną kroplą beżu.

W ofercie nie zabrakło również kolekcji płaszczy nylonowych, która z każdym rokiem  jest coraz bogatsza. Na szczególną uwagę zasługuje fantazyjnie, „ornamentowo” pikowany nylonowo-skórzany płaszcz damski, któremu ciekawe tłoczenie nadaje charakteru i stylowej głębi. Ceny od 999,90 zł.

Materiały prasowe

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Gwiazdy kochają polską markę Floral Moral! Weronika Książkiewicz, Aneta Zając…