Labyrinth: Ścieżki Przeznaczenia premiera w kwietniu!

Podczas festiwalu fantastyki Pyrkon w Poznaniu, odbędzie się premiera kontynuacji gry planszowej Labyrinth: Paths of Destiny!

Poprzednia edycja osiągnęła spory sukces, dowodem na to jest nagroda graczy Gra Roku 2012. Tym samym, wydawnictwo Let’s Play postanowiło ulepszyć i unowocześnić jedną z najpopularniejszych gier w Polsce! Poczuj klimat prawdziwej przygody!  Weź klucz i spróbuj wyjść  cało z Labyrinth-u! Każda rozgrywka jest unikalnym starciem, w którym epickie postacie bohaterów używają swoich potężnych mocy, zdobywają magiczne artefakty i kreują za każdym razem inny, unikalny wygląd labiryntu, pragnąć zdobyć upragnioną… nieśmiertelność!

Zmienił się całkowicie wygląd i design, postacie nabrały charakteru i oryginalnego wyglądu. Dzięki ciężkiej pracy i sugestii fanów gry, Labyrinth osiągną rewelacyjny efekt. Już po pierwszych prezentacjach postaci w mediach społecznościowych!  Gra to nie tylko nowy wygląd, to także nowe postacie jak np. Mentalmanta  czy Siostry Wojny.

labirynt gra

Gracze budują wielopoziomowy przestrzenny labirynt (zawsze inny). Dzięki pułapką, zdolnościom postaci i różnym nieprzewidzianym sytuacjom gra jest nabiera tempa. Labyrinth jest dynamiczny i nieprzewidywalny podczas każdej rozgrywki!

Jeśli wybieracie się na Pyrkon, koniecznie odwiedźcie stoisko Let’s Play!  Przewidziane są konkursy oraz promocyjne ceny gry Labyrinth: Paths of Destiny.

 

Link do przedsprzedaży:

https://www.letsplayshop.pl/index.php?k11,rekomendowane

Zapraszamy na Facebooka:

 

Share

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Marka Orska to unikalna, ręcznie robiona biżuteria, najczęściej tworzona w…