Lacrime D’oro – twój sklep, twoja biżuteria!

Lacrime d'Oro

Już jest! Sklep internetowy polskiej marki kreującej niepowtarzalną biżuterię artystyczną Lacrime D’oro jest otwarty dla swoich klientów. Zajrzyj tam już dziś!

Tradycyjna „złota polska jesień” była w tym roku wyjątkowo krótka… Zachwycająca paleta barw czy delikatnie falujące na wietrze liście – niekwestionowane atrybuty jesieni, tak szybko przestały cieszyć nasze oczy… Jest jednak kilka sposobów na to, by przegonić mrok i nie dać się jesiennej chandrze. Spacer po zacisznym parku, kubek gorącego kakao, wieczory z dobrą książką z pewnością stanowią sprawdzone patenty, czasem jednak warto zatroszczyć się o drobiazg, który pozwoli nam przegonić złe myśli i cieszyć się pozytywną energią, mimo wszystko.

Takiego „zaklinacza rzeczywistości” każda z nas znajdzie w ofercie polskiej marki Lacrime D’oro, zajmującej się kreowaniem wyjątkowej pod każdym względem biżuterii.

– Unikatowe projekty i dbałość o każdy szczegół tworzą misterną całość i nadają charakteru każdej jesiennej stylizacji. Kolczyki, pierścionki, naszyjniki czy bransolety nie są jednak zwykłym uzupełnieniem stroju czy jednym z wielu elementów tworzących starannie przemyślaną całość. Biżuteria marki Lacrime D’oro dodaje blasku nawet zmęczonej cerze, rozświetla ją i pozwala wydobyć z nas wewnętrzny blask. – mówi Lilianna Choromańska, współwłaścicielka marki.

Nie wierzysz?

Wystarczy, że wyobrazisz sobie, jak wykonane z wielu precyzyjnie połączonych elementów kolczyki falują przy każdym twoim ruchu, przywodząc na myśl tańczące na wietrze złote liście drzew. Z kolei bransoleta oplatająca twój nadgarstek pozwoli poczuć się bliżej natury, a niepowtarzalny naszyjnik, podobnie jak mgła otaczająca las o poranku, doda ci aury tajemniczości…

Gdzie można znaleźć te małe dzieła sztuki?

Od niedawna – w sklepie internetowym marki Lacrime D’oro! Sklep możemy odwiedzić w każdej, dogodnej chwili, by bez pośpiechu wybrać biżuterię, która pasuje do naszego charakteru. Decyzję z pewnością ułatwi nam przejrzysty układ strony, która zawiera tylko niezbędne informacje. Podział na grupy biżuterii, doskonałej jakości zdjęcia i treściwe opisy sprawią, że nie zabłądzimy dokonując wyboru, bez względu na to, czy szukamy biżuterii dla siebie, czy dla kogoś bliskiego naszemu sercu… Najważniejsze jednak, że zakupy w sklepie internetowym są nie tylko udane, ale też bezpieczne, co w obecnych czasach dla klienta jest informacją na wagę złota…

– Przegoń jesienne smutki i roztocz pozytywną aurę wokół siebie. Pomoże w tym jedyna w swoim rodzaju biżuteria artystyczna marki Lacrime D’oro – dostępna w sklepie internetowym. Zajrzyj tam dziś, wrócisz nie raz! – dodaje Ilona Adamska, twarz marki, redaktor naczelna Imperium Kobiet.

www.lacrimedoro.pl

Joanna Bielas

Share