Najciekawsze zawody świata – Trener umiejętności przyszłości

W ramach spotkań w cyklu „Najciekawsze zawody świata” zapraszamy dzieci na kolejne spotkanie. Tym razem uczestnicy i uczestniczki dowiedzą się, kim jest trener umiejętności przyszłości. Prowadząca opowie o tym, czym dokładnie się zajmuje, co to są umiejętności przyszłości, dlaczego są potrzebne, gdzie nam się przydadzą,  czy edukacja poprzez doświadczanie jest ciekawa.

Magdalena Michalak

Zajęcia poprowadzi MAGDALENA MICHALAK  – certyfikowana trenerka umiejętności społecznych, wspomagania oświaty, trenerka postaw emocjonalnych dzieci i młodzieży. Jest również ekspertem edukacji Ery Nowych Kobiet oraz coachem. Magdalena Michalak jest rozwijającą się pasjonatką rozwoju osobistego i psychologii prenatalnej. Tworzy programy edukacyjne, stosuje neurodydaktykę. Jest właścicielką SAVOIR7, firmy oferującej awangardowe rozwiązania edukacyjne, aby ze skutecznością rozwijać umiejętności przyszłości, podnosząc tym samym jakość życia całych rodzin.

Zapraszam Was na spotkanie ze mną, które odbędzie się w ramach cyklu spotkań pt.: „Najciekawsze zawody świata”. Cieszę się, że zostałam zaproszona przez Fundację Zwalcz Nudę, ponieważ będę miała okazję pokazać dzieciom kim jest Trener Umiejętności Przyszłości, a one dowiedzą się: Kim jest taki trener? Czym dokładnie się zajmuje? Co to są umiejętności przyszłości? Dlaczego są potrzebne? Gdzie i kiedy nam się przydadzą? Czy edukacja poprzez doświadczanie jest ciekawa? Przyjdźcie na warsztaty i przekonajcie się sami! ” powiedziała dla naszego portalu Magdalena Michalak.

Do zobaczenia 12 listopada o godz. 18:00.

Zajęcia odbywają się w ramach projektu Manufaktura Talentów i są współfinansowane ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.

Dbamy także o bezpieczeństwo! ? Wydarzenia są dostosowane do obowiązujących obecnie wymogów sanitarnych. Na miejscu zapewniamy dezynfekcję rąk, maseczki, dbamy również o zachowanie odpowiedniej odległości.

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Wielu rodziców zna już ENTitits, specjalistyczny produkt wspierający odporność dzieci…