Lakiery hybrydowe

Lakiery hybrydowe

Lakiery hybrydowe od kilku lat święcą triumfy na rynku usług kosmetycznych. Można powiedzieć, że metoda popularnie nazywana „hybrydą” zdeklasowała inne metody stylizacji paznokci. Wiele kobiet udaje się do salonów kosmetycznych w celu wykonania zdobień na paznokciach metodą hybrydową, ale też są panie, które wykonują ten zabieg samodzielnie w domu, Wystarczy posiadać w domu odpowiednie narzędzia, lakier hybrydowy i wprawną rękę.

Na czym polega manicure hybrydowy?

Taki lakier na pierwszy rzut oka nie różni się niczym od tradycyjnego lakieru. Jest to polimerowa odmiana lakieru, która posiada inna wytrzymałość, wygląd oraz specyfikę. Jednak jego wyjątkowość wynika z tego, że lakiery hybrydowe należy utwardzać w lampie UV lub LED. Wykonanie manicure hybrydowego musi poprzedzić nałożenie bazy, która zabezpiecza paznokieć przed zniszczeniem. Następnym krokiem jest nałożenie docelowego koloru, jaki ma zdobić paznokieć. Ostatni etap to nałożenie topu, który zabezpiecza manicure i gwarantuje mu odpowiednie wykończenie (np. wysoki błysk lub matową płytkę).

Zalety lakierów hybrydowych

Lakiery hybrydowe nie bez powodu są obecnie znacznie bardziej popularne od tradycyjnych lakierów do paznokci. Po pierwsze lakiery hybrydowe wygrywają jeśli chodzi o trwałość. Tradycyjny lakier do paznokci utrzymuje się maksymalnie do kilku dni. Natomiast hybrydę spokojnie można nosić dwa tygodnie, choć każda kobieta zapytana o trwałość lakierów hybrydowych z pewnością wskaże znajomą kobietę (lub może nawet siebie), która potrafi nosić hybrydę w granicach 3-4 tygodni. Do tego hybryda jest bardziej trwała, ponieważ jej podatność na odpryśnięcia jest znacznie mniejsza. Jeśli chodzi o paletę barw to lakiery i tradycyjne mają ogromną różnorodność kolorów. Jednak bardzo często takie lakiery wyglądają znacznie lepiej ze względu na wysoki połysk, który jest nadawany przez top. Oprócz błysku lakiery dostarczają także wiele możliwości związanych z różnorodnością wzorów i wykończenia. Jednak chyba największą zaletą jaką posiada manicure hybrydowy jest to, że łatwiej jest utrzymać swoje długie, naturalne paznokcie.

Gdzie kupić lakiery hybrydowe?

Lakiery hybrydowe najłatwiej kupić w internecie. W tradycyjnych sklepach sieciowych popularnych drogerii lakiery hybrydowe są ciężko dostępne. W sklepach internetowych i innych witrynach można znaleźć polskie lakiery hybrydowe pochodzące od takich producentów takich jak Polish Hybrid. Na stronie internetowej http://polishhybrid.pl/ można znaleźć szeroki wybór produktów do manicure hybrydowego. Wybierając produkty naszych krajowych producentów mamy gwarancję wysokiej jakości, sprawdzonej przez setki tysięcy polek. Dodatkowo umacniamy pozycję polskiego producenta na rynku usług kosmetycznych.

Artykuł sponsorowany

Share