Lato w formie! Propozycje 4F na sezon letni 2015

Latem sport wybiega na upalne ulice miast, a salę treningową zastępuje słoneczna plaża. Aktywny tryb życia widać nie tylko na skórze muśniętej opalenizną, ale też na sportowych sylwetkach, które proponuje marka 4F, zachęcając do aktywnego plażowania.

4F_BEACHWEAR_69A7253

Lato, a zwłaszcza wakacyjna kanikuła jest momentem, kiedy z dumą prezentujemy efekty naszych sportowych zmagań i możemy śmiało powiedzieć – było warto! Dlatego też marka 4F nawet latem przypomina „Challenge Yourself” i namawia, by sport towarzyszył też podczas wakacyjnego wypoczynku.

Letnia kolekcja 4F koncentruje się przede wszystkim na propozycjach, które sprawdzą się w upalne dni,  zarówno w przestrzeni miejskiej, jak i na plaży. Właściwy komfort i wygodę zapewnią oddychające i odprowadzające wilgoć materiały funkcyjne, wykonane przy użyciu technologii „Neodry” i „Drycontrol”. Dodatkowo, dzięki metodzie wykończenia DWR, odzież posiada wodoodporną impregnację, a zastosowanie jonów srebra zapewnia właściwości bakteriobójcze. Kolekcja składa się z tzw. linii beach workout, pełnej zestawów treningowych, a także szortów, koszulek i lekkich kurtek w casualowej stylistyce „after sport”. Oczywiście nie zabrakło plażowej linii wodnej, składającej się, przede wszystkim, ze strojów kąpielowych i akcesoriów. Całość, choć w większości wykonana z materiałów zaawansowanych technologicznie, zachowuje ważny – szczególnie ostatnio –
w sporcie, modowy charakter.

4F_BEACHWEAR_69A0534

Prezentowane fasony to różnokolorowe topy wykonane techniką bezszwową z monochromatycznymi nadrukami i sublimacją geometrycznych wzorów, a także szorty o strukturalnych tłoczeniach. Wśród strojów kąpielowych przeważają propozycje dwuczęściowe w formie kompletnych zestawów lub do tworzenia dowolnych zestawień kolorystycznych. Ich wzory oscylują wokół motywów etnicznych i subtelnych akcentów marynarskich, ale zawsze z przewagą sportowej stylistyki. W tym sezonie marka ubiera kobiety w odcienie turkusu i fuksji, uzupełnione barwami neonowej żółci i złota. Natomiast wśród propozycji dla mężczyzn prym wiedzie szmaragdowy kolor morza oraz owocowe odcienie limonki i pomarańczy. Męskie fasony to przede wszystkim dłuższe kąpielówki i szorty, wykonane z elastycznych i szybkoschnących materiałów. Propozycje uzupełniają t-shirty pełne haseł motywujących, zachęcających do wytężonej aktywności sportowej. Całość dopełniają akcesoria: klapki współgrające kolorystycznie z odzieżą tworzące pełne zestawy, a także wybór okularów słonecznych,  kapeluszy i toreb plażowych.

Film promujący kolekcję: http://bit.ly/LATO_2015

Ekipa realizująca sesję:
Zdjęcia – Aldona Karczmarczyk / VAN DORSEN TALENTS
Modele – Pamela / united4models, Jeremi / rebelmodels
Stylizacja – Monika Czesak / 4F
Make up – Iza Wójcik / VAN DORSEN TALENTS
Włosy – Piotr Wasyl Wasiński / VAN DORSEN TALENTS
Produkcja – VAN DORSEN TALENTS

Share