LC LUCJA – Yellow Clock wiosna-lato 2015

Obok marki LC LUCJA nie da się przejść obojętnie. Pokochacie ją od pierwszego założenia! Kolekcje stworzone przez polską projektantkę Łucję Kępczyńską, charakteryzują się perfekcyjną jakością wykonania, kobiecością i zmysłowością oraz własnym autorskim stylem. Ideą marki jest połączenie klasycznych ubrań z w nowoczesnej odsłonie.

Marka istnieje od sierpnia 2014 roku

Od tego czasu projekty LC LUCJA miały na sobie m.in aktorka – Zofia Wichłacz, Maria Sadowska ,Natalia Kukulska, Honorata Skarbek, Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka, dziennikarka Agnieszka Szydłowska.

gwiazdy LC LUCJAMiss Polski Ewa Mielnicka fot. Malwina Sulima, Natalia Kukulska fot. Jarosław Zakrzewski,  Honorata Honey Skarbek w kampanii nowego zapachu C-Style by C-Thru

Kolekcja Yellow Clock wiosna-lato 2015

To kombinezony, sukienki, spodnie, spódnice, narzutki czy tuniki. W linii zostały wykorzystane tak materiały jak: wiskoza, bawełna, jedwab ,nylon, satyna. Postawiłyśmy w tym sezonie na kombinację gorących, pełnych mocy kolorów takich jak : szafir, malina, biel, nonowe odcienie pomarańczy i koloru żółtego. Oprócz gładkich tkanin w kolekcji pojawiły się również kwieciste i geometryczne wzory oraz biało-czarna pepitka – Mówi projektantka Łucja Kępczyńska.  W przyszłości na pewno chciałybyśmy otworzyć swój pierwszy butik mamy nadzieje, że zrealizujemy to marzenie jak najwcześniej, a w chwili obecnej skupiamy się na rozbudowanie naszego sklepu internetowego oraz dotarciu z naszymi produktami do jak największego grona klientów

Zobaczcie kolekcję:

Firma LC to różnorodność fasonów, pomieszanie stylów oraz różna kombinacja gorących, pełnych mocy kolorów.Kolekcje LC balansują między dwoma światami – mody wysokiej i stylu ulicy. Projektując swoją linię ubrań LC LUCJA podąża za głosem intuicji, niezawodnie podpowiadającym jej, czego pragną kobiety. Wszystko co nas otacza wywiera na nas wpływ i staje się naszą inspiracją.Swoją linie ubrań dedykujemy wymagającym fankom mody ceniącym sobie projekty, które łączą w sobie nonszalancję z elegancją.”

LC LUCJA NA Facebooku:

 

www.lclucja.com

Share

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Latem sport wybiega na upalne ulice miast, a salę treningową…