Lifestyle Days – Stylowy powrót do szkoły!

Autorska moda dziecięca czy designerskie akcesoria dla maluchów wracających do szkoły, sportowe ubrania i odzież spersonalizowana,  to tylko niektóre z modnych produktów, jakie dostępne będą w Parku Handlowym Auchan Bielany. W najbliższą sobotę ruszają bowiem dwudniowe targi LifeStyle Days, które w tym roku już po raz 3 zagoszczą na terenie galerii handlowej. Wstęp wolny!

Jedyne w swoim rodzaju projekty z całej Polski zagoszczą w weekend 22 i 23 sierpnia na terenie galerii Parku Handlowego Auchan Bielany. Podczas targów LifeStyle Days na stoiskach pojawią się atrakcyjne oferty młodych polskich projektantów.

Lifestyle Days

Nie zabraknie oryginalnych produktów dla najmłodszych, którzy już niebawem wrócą do szkolnych ławek. Aby koniec wakacji nie był dla nich taki trudny, wystawcy targów zaoferują między innymi modną odzież dziecięcą, buty, designerskie dodatki i szkolne akcesoria, a także ręcznie wykonane zabawki ekologiczne.

Młodzi i starsi miłośnicy aktywnego stylu życia będą mogli kupić nietuzinkowe ubrania sportowe – na deskorolkę, rower czy snowboard, a wszystko to wyprodukowane z polskich materiałów.

Dorośli będą zaś mogli podziwiać unikatowej jakości rzeczy, wykonane ręcznie przez polskich projektantów. Wyjątkową nowością w ofercie będzie odzież spersonalizowana – limitowane serie, produkowane tylko w Polsce. Ponadto damskie sukienki i bluzki osobiście tworzone z pasją przez projektantki.

Targi LifeStyle Days odbędą się w weekend 22 i 23 sierpnia w Parku Handlowym Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w godzinach otwarcia galerii handlowej. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Patroni medialni: Radio RAM, Styl.pl, MaxModels.pl, Businesswoman & life, tuWroclaw.com, kulturaonline.pl, dlaStudenta.pl, Feszyn.com, Trendz.pl, DaWanda.pl

Organizator: Sequence (Fashion Meeting)

 

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Przedstawmy kilka najciekawszych i najpopularniejszych aplikacji na telefon dla kobiet…