LOL Surprise i 2 inne, modne prezenty dla dzieci

prezenty dla dzieci

Grudzień to czas, w którym poszukujemy ciekawych i niebanalnych prezentów dla dzieci. Idealny podarunek powinien spełniać wszystkie wymagania dziecka, a przede wszystkim, sprawiać mu wiele radości. W tym najlepsze są gadżety LOL Surprise, klocki Lego i zestawy kreatywne.

  1. LOL Surprise
  2. Klocki Lego
  3. Zestawy kreatywne

Wielu dzieciom najwięcej przyjemności sprawiają zabawki związane z ich ulubionymi bohaterami z bajek. Do wyboru są zarówno pluszaki, jak i różnorodne gadżety czy klocki, a także książki, malowanki, wyklejanki i inne publikacje.

LOL Surprise

Dzieci, szczególnie te w wieku wczesnoszkolnym, szaleją na punkcie LOL Surprise. Te niewielkie, ale urocze laleczki, podbiły serca maluchów na całym świecie. Zostały stworzone przez koncern MGA Entertainment, zajmujący się produkcją zabawek na skalę światową.

LOL Surprise to nie tylko lalka, ale fascynująca przygoda, podczas której dziecko odkrywa zawartości prezentu. Każdą laleczkę można dowolnie ubierać, czesać czy stylizować, dlatego zabawa nigdy się nie nudzi i przynosi dzieciom wiele emocji i radości. Różnorodny wybór sprawia, że maluch może zbierać lalki LOL Surprise, tworząc tym samym niepowtarzalną, kolorową, interesującą kolekcję.

Klocki Lego

Fenomen klocków Lego znany jest wszystkim rodzicom. Nawet podstawowe zestawy, które nie posiadają wielu elementów, sprawiają dzieciom niesłychaną radość. Kolorowe, niewielkie klocki, pozwalają konstruować przeróżne budowle, a tym samym puścić wodze fantazji i rozwijać wyobraźnię. Z tych samych klocków można za każdym razem zrobić coś innego, a jeśli oprócz tradycyjnych elementów zestaw zawiera również te niestandardowe, budowlę można wzbogacić o daszek, płotek, a nawet ludziki Lego. Dobrym pomysłem jest kupienie tematycznego zestawu Lego – na rynku dostępne są zarówno te ze świata bajek, jak i popularnych filmów czy komiksów.

Zestawy kreatywne

Chcąc pobudzić wyobraźnię dziecka, a jednocześnie zapewnić mu możliwość ćwiczenia motoryki małej, dobrym rozwiązaniem jest zakup zestawu kreatywnego. W tej kategorii produktów znajdują się nie tylko komplety kredek, flamastrów i farb, zamkniętych w eleganckiej i praktycznej walizce, ale również szereg innych rozwiązań. Dla dziewczynek na topie są zestawy koralików lub malutkich gumek do tworzenia biżuterii, natomiast chłopcy zachwycają się kompletami śrubek, nakrętek i śrubokrętów, do których dołączone są listewki. Kreatywne zestawy to zbiór elementów, z których dziecko może stworzyć niebanalną i oryginalną rzecz, a później wykorzystać ją w codziennej zabawie.

Artykuł sponsorowany

Share