Love Republic zima 2013

Love Republic to rosyjska marka promująca styl wolności i piękna. Fundamentem projektowania jest miłość i zmysłowość. Inspirują się gwiazdami światowego kina, pięknymi i wyzwolonymi kobietami. Starają się odzwierciedlić seksulaność każdej popularnej aktorki, idealnie odegrać rolę w jaką się wciela w filmie. Projekty stworzone z myślą o tym, aby każda z nas poczuła się jak prawdziwa gwiazda Hollywood. Starają uzyskać się idealny w pełni perfekcyjny projekt. Love Republika projektują dosłownie wszytko, nie mają konkretnej dziedziny. Stworzą skórzaną kurtkę i wieczorową suknię.

Prezentowana kolekcja na zimę 2013  jest perfekcyjnie dopracowana. Odnajdziemy w niej grubą, puchową beżową kurtkę, obcisłe sukienki w kolorze krwistej czerwieni czy w bieli. Spódnice, bluzki z baskinką, swetrowe sukienki, żakiet i skórzane spodnie.

love republick (3) love republick (7) love republick (8) love republick (9) love republick (11) love republick (14) love republick (15) love republick (16) love republick (24)

www.loverepublic-shop.com

Share