Co lubią rzęsy – plan pielęgnacji, najlepsze produkty, opinie

Takie maleńkie, a tak istotne… Rzęsy są dla kobiety tym, czym płótno dla malarza. Bez pięknych, zdrowych rzęs żaden makijaż nie wygląda dobrze.
Dlatego kobiety tak bardzo chcą dbać o maleńkie włoski i uważnie śledzą nowinki na temat ich pielęgnacji. Co lubią rzęsy, czym je najlepiej pielęgnować?
Czy da się zregenerować rzęsy w kilka tygodni?

Co lubią rzęsy – krótki poradnik pielęgnacji

1. Demakijaż – zawsze delikatny

Rzęsy nie lubią szarpania i pocierania, dlatego demakijaż powinien być zawsze delikatny. Dobry płyn do demakijażu oczu nie tylko sprawnie zmywa makijaż bez konieczności tarcia powieki, ale również zawiera składniki dbające o rzęsy.

2. Odżywka do rzęs – upiększa i wzmacnia

Dziś możliwe jest przyspieszenie wzrostu rzęs i wydłużenie ich w sposób komfortowy i nieinwazyjny – wszystko dzięki odżywce do rzęs. Jej działanie potwierdzają rzesze zadowolonych z efektu kobiet. Jak działa odżywka do rzęs? Swoją skuteczność zawdzięcza temu, że wnika w cebulki i dzięki temu pobudza włoski do wzrostu. Odżywka do rzęs stymuluje nawet uśpione dotąd cebulki. Efekty są zadziwiające: rzęsy stają się wyjątkowo długie gęste i mocne, rosną szybciej i stają się ciemniejsze. Dzięki dobrej odżywce do rzęs możemy w niedługim czasie doczekać się wachlarza rzęs.

3. Dobra maskara – pielęgnuje rzęsy

Odżywka do rzęs to cudowny kosmetyk. Dobrze jednak, jeśli tusz do rzęs współgra z nią i również zawiera substancje dbające o małe włoski. Dobry tusz do rzęs to taki, który skomponowano z wysokiej klasy składników i który oprócz substancji odpowiadających za lepkość i kolor zawiera te, które wzmacniają włoski na całej długości. Wiele kobiet twierdzi, ze różnice między dobrą a złą maskarą widać natychmiast. Najlepsze tusze do rzęs mają silikonowe szczoteczki – które rozczesują włoski zamiast je szarpać.

4. Odpowiednia dieta – klucz do wzmocnienia rzęs od wewnątrz

Od dawna wiadomo, że to co jemy ma wpływ nie tylko na to, jak się czujemy, ale również na to ja wyglądamy. Odpowiednio zbilansowana dieta wspiera urodę, gdyż dostarcza komórkom cennych witamin i składników mineralnych. Sprawdza się to również w przypadku rzęs – im zdrowszy tryb życia prowadzimy, tym mocniejsze i piękniejsze są nasze włosy, włoski i my same.

Share