Magda Hasiak alley | wiosna 2016

Wiosenne propozycje Magdy Hasiak doskonale wpisują się w miejską estetykę. Najnowsza kolekcja alley inspirowana jest wielkomiejskim życiem oraz nowoczesną architekturą. Tak, jak duże miasto — jest pełna dynamiki, oryginalnych i zaskakujących połączeń stylów.

Magda Hasiak

Magda Hasiak na sezon wiosna 2016 proponuje kolekcję, która stanowi esencję stylu projektantki. Miejskie inspiracje to nie tylko efekt fascynacji tempem życia światowych stolic, ale również nawiązanie do wcześniejszych projektów. Wygoda łączy się z nowoczesnością, sportowe rozwiązania — z kobiecymi elementami.

Propozycje

Długie kamizelki o minimalistycznym kroju i krótkie kurtki o geometrycznych liniach równoważą subtelne, kwiatowe printy oraz spódnice: rozkloszowane i o charakterystycznym, tulipanowym kroju. Pozornie proste formy zaskakują niczym miejskie zaułki. Nieprzypadkowo nazwy poszczególnych modeli odwołują się do najsłynniejszych światowych ulic.

W alley obok ponadczasowych propozycji (takich jak proste koszulki i wygodne spodnie) pojawiają się mocne, osadzone w najnowszych trendach akcenty. Dominujące w kolekcji szarości zostały przełamane klasyczną bielą oraz energetyczną limonką. Nie brakuje modnego, nawiązującego do estetyki lat 90- tych cienkiego denimu.

Charakterystyczne dla projektantki, miękkie dzianiny zestawione z lekkim flauszem będą świetną propozycją na pierwsze, wiosenne spacery miejskimi ulicami. W kolekcji, obok sezonowych nowości, znalazło się kilka modeli w nowych odsłonach: oryginalna, przedłużana koszula, lniane spodnie o szerokich nogawkach, rozkloszowana spódnica z wiązaniem. Nie brakuje także niespodziewanych detali: charakterystycznych wykończeń rękawów, sportowych ściągaczy oraz wzorzystych podszewek. Pudełkowe formy i asymetrie tworzą wyróżniające się w miejskiej dżungli formy. Wygoda łączy się tu z oryginalnością. Kolekcja to synonim miejskiego, sportowego szyku. alley to dowód na to, że najważniejszy jest detal i forma chwili.

Zdjęcia: Wiktor Franko

Modelka: Anna | GagaModels

Makijaż i fryzura: Małgorzata Florków

Stylizacja: Magda Hasiak

Torby: Uashmama

Share