Magdalena Michalak na Miss Intercontinental 2014

Agencja Impresaryjna Igo-Art z przyjemnością informuje, że polską reprezentantką  w międzynarodowym konkursie piękności Miss Intercontinental 2014 będzie Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2014, Magdalena Michalak z Konstantynowa Łódzkiego. Finał konkursu odbędzie się 25 października w Tala Bay w Jordanii.

Magdalena Michalak 1 Poland

Pierwsza edycja konkursu Miss Intercontinental odbyła się w 1973 roku. Obecnie panująca Miss pochodzi z Rosji. Organizatorem konkursu jest World Beauty Organization z siedzibą w Panamie. Konkurs Miss Intercontinental jest jednym z najstarszych corocznie odbywających się konkursów piękności na świecie. W wyborach wezmą udział przedstawicielki ponad 60 krajów.

Magdalena Michalak 2 Poland

Magdalena Michalak jest studentką kierunku projektowanie ubioru na Akademii Sztuk Pięknych
w Łodzi. Pochodzi z Konstantynowa Łódzkiego i zdobyła koronę Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2014. Od kilku lat pracuje jako modelka, zaprojektowała także swoją debiutancką, autorską kolekcję. Jej zainteresowania to moda, projektowanie, fotografia i wizaż. Wymiary naszej Miss to 90-60-90, wzrost 174cm.

Magdalena Michalak 3 Poland

Partnerzy wyjazdu Magdaleny Michalak: Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego oraz marka Gabbiano. Wkrótce więcej informacji na temat przygotowań Magdaleny do konkursu m.in. projekt sukni finałowej oraz stroju narodowego.

Magdalena Michalak 4 Poland

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Zobacz nowe przepiękne modele sukni ślubnych hiszpańskiej marki Pronovias.