Malachit lights – kolekcja idealna na prezent

Wejście do atelier TI SENTO jest jak znalezienie skarbu na końcu tęczy. Poczuj moc srebra i wybierz wyjątkowy prezent dla kogoś bliskiego.               Ti Sento Milan Atelier to przestrzeń pełna sprzeczności. To mieszanka tętniącej życiem energii i intensywnego skupienia. Złotnicy nie pracują ze złotem, ale ze srebrem. Łamią zasady i podążają za sercem, łącząc wyrafinowanie z niespodzianką.          

Cudowny Malachit

Malachit jest znanym kamieniem szlachetnym, jednym z najtwardszych, jakie stosuje się w jubilerstwie. W biżuterii spotkasz go najczęściej w kolorze zieleni i brązu. I w takiej postaci występuje w kolekcji marki Ti Sento Milano. To zanurzenie się w bogatym świecie odrodzenia Art Deco lat 70-tych, przeprojektowanym z nutą współczesnej magii.

Malachite lights to jeden z trzech głównych tematów kolekcji jesień/zima 2020 marki Ti Sento Milano.

Reprezentuje określony styl i niesie ze sobą specjalne przesłanie. Dodatkowo nowa kolekcja zawiera limitowany zestaw Red Carpet. Bohaterami są tutaj charakterystyczne kształty węża, które są zdobione złotem i szmaragdowo-zielonymi kamieniami, wykończone błyszczącymi, białymi cyrkoniami. Niezwykłe, kultowe, luksusowe.    

Strzały to kolejny symbol w kolekcji wyrażający siłę i obrany kierunek.

Zaprojektowane jako całe strzały lub stylizowane pióra strzałek, ich projekty bawią się geometrią i kontrastami kolorów. Połączone z gwiazdami, których lśniące światła z cyrkonii zapraszają nas do tańca pod nocnym niebem.

Kolekcja Ti Sento Milano Malachit lights dostępna jest w wybranych salonach jubilerskich oraz online na stronie labizu.pl

Materiały prasowe                                 

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Prezent pod choinkę dla niemowlaka to niełatwe zadanie. Zawsze można…