Leżaczek Tiny Love – najlepszy prezent świąteczny dla niemowlaka

Prezent pod choinkę dla niemowlaka to niełatwe zadanie. Zawsze można kupić kolejny gryzaczek, zbierającą kurz przytulankę, do której dorośnie za kilka miesięcy lub lat lub jeszcze jedno praktyczne body. Być może jednak znacznie lepszym pomysłem będzie gadżet, który sprawi, że życie całej rodziny stanie się po prostu bardziej komfortowe i łatwiejsze?

Pamiętaj bowiem, że łączenie obowiązków domowych z opieką nad zupełnie od nas zależnym niemowlęciem może być wyczerpujące i czasami zwyczajnie trudne. Leżaczek Tiny Love to jedno z rozwiązań, które może dać rodzicom chociaż chwilę wytchnienia.

leżaczek-bujaczek tiny love
leżaczek bujaczek z wibracjami

Rodzice na co dzień wykonują cały szereg obowiązków: dbają o dom, przygotowują posiłki, niekiedy nieprzerwanie pracują zawodowo, a do tego dochodzi stała opieka nad zupełnie bezbronnym niemowlakiem. Stawianie czoła tak wielu wyzwaniom może stanowić problem, a z całą pewnością czasami jest męczące. I choć dzisiaj już coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę, że nie wszystko musi przebiegać idealnie i zgodnie z planem, to życzymy sobie, by własne życie mieć wciąż pod kontrolą. Dlatego leżaczek dla niemowlaka to doskonały pomysł na świąteczny prezent – jest jednocześnie wsparciem dla rodziców, jak i komfortowym i bezpiecznym miejscem dla maluszka.

Dlaczego warto kupić leżaczek Tiny Love?

Leżaczek-bujaczek Tiny Love to przede wszystkim niezwykle komfortowa możliwość odłożenia niemowlaka chociażby na krótką chwilę. W tym czasie rodzic może dokończyć naglące obowiązki domowe i jednocześnie mieć je ciągle na oku. Okazuje się, że w przypadku bardziej wymagających dzieci, może być jedyną szansą na chwilowy odpoczynek od ciągłego noszenia bobasa na rękach. Nie ulega więc wątpliwości, że każdy rodzic prędzej czy później go doceni.

Nowy leżaczek Tiny Love wyróżnia się odpowiednim rozmiarem – dziecko zyskuje możliwość wygodnego położenia się w nim lub siedzenia w pozycji z naturalnie zgiętymi w kolanach nóżkami. Jest na tyle szeroki, by w jego obrysie zmieściły się również stópki i łokcie niemowlaka. Jego ogromną zaletą jest również możliwość regulacji oparcia. Dzięki temu leżaczek Tiny Love “rośnie razem z dzieckiem”, początkowo służąc mu wyłącznie do leżenia, a z czasem zyskując nowe funkcje. Staje się wygodnym siedziskiem, a następnie może zastąpić krzesełko do karmienia. Wychodzi na to, że będzie to prezent świąteczny dla niemowlaka, który posłuży mu przez kilka długich miesięcy.

krzesełko do karmienia

Prezent świąteczny dla niemowlaka

Warto zauważyć, że leżaczek Tiny Love jest naprawdę bezpieczny. Oczywiście, rodzic nigdy nie może zupełnie spuścić dziecka z oka, ale ważne jest, by mógł swobodnie wykonywać swoje obowiązki – dlatego wybrany dla dziecka gadżet musi posiadać pasy bezpieczeństwa. Zastosowane w produktach Tiny Love dają możliwość regulacji, by jeszcze lepiej dopasować je do konkretnego dziecka. Nie bez znaczenia są także materiały, z których zostały wykonane: to jednocześnie wytrzymałe i wygodne szelki, które nie uszkodzą delikatnego małego ciała.

Leżaczek Tiny Love

Leżaczek-bujaczek 3w1 Tiny Love zapewnia prawidłową pozycję ciała dziecka. Jego podłoże jest stabilne, wygodne i wykonane z delikatnych materiałów. Dzięki podniesionym bokom, przez które przypomina nieco gondolę do wózka, dziecko jest w nim bezpieczne i czuje się przyjemnie otulone.

Niewątpliwą zaletą, jaką może pochwalić się nowy leżaczek Tiny Love, jest jego mobilność. Można go złożyć i bez problemu przewieźć w samochodzie. Sprawdzi się podczas rodzinnych wypadów za miasto czy wyjazdów do mieszkającej niedaleko babci. To istotne nie tylko z punktu widzenia wygody rodzica. Pamiętaj, że kilkumiesięczne niemowlę przeżywa ogromny stres w nieznanych sobie miejscach i sprawdzony leżaczek może pomóc mu się uspokoić. Zawieszki w formie karuzeli dodatkowo zajmą jego uwagę, a rodzice będą mogli bez problemów wypić herbatę w gronie znajomych.

Artykuł sponsorowany

Share