Mamy to wszystko dla mamy |PREZENT NA DZIEŃ MATKI

Mama – najważniejsza dla nas osoba, odkąd tylko pojawiliśmy się na świecie. Zajmowała się nami od pierwszych chwil naszego istnienia, dlatego tak wiele jej zawdzięczamy. Opiekowała się nami, dbała, wychowywała… Dlatego właśnie jest wiele okazji, aby odwdzięczyć się za wszystkie wspólne lata. Jednym z nich jest idealny prezent na dzień matki. Możliwości jest wiele, a każda z nich jest równie oryginalna. Mimo tego, że córka zawsze wie najlepiej czego chce mama, czasem ciężko się zdecydować. Zobacz nasz przewodnik, który podpowie Ci, co wybrać. Ponieważ dzień matki w Polsce lada moment, z prezentem trzeba się spieszyć.

Mama aktywna

Jeśli Twoja mama jest kobietą aktywną i wysportowaną, prezent dla niej będzie dosyć łatwy do znalezienia. O ile raczej nie zaskoczy jej voucher na jogę albo pilates, o tyle skok spadochronowy lub skok kaskaderski – owszem. Takie przeżycie dla aktywnej mamy może być doskonałym oderwaniem od rzeczywistości. Jeśli Twoja mama uwielbia również każdą możliwą atrakcję fizyczną, możesz zafundować jej spływ kajakowy lub rafting na Dunajcu.

dzien matki (1)

Mama samodoskonaląca się

Jeśli Twoja mama nade wszystko przekłada swoje zdolności – zarówno intelektualne, jak i manualne – możesz wybrać dla niej coś z bardzo szerokiej oferty hobby. Taki prezent na dzień matki to przede wszystkim fajna zabawa dla niej i dla Ciebie – możecie przecież razem nauczyć się gotować dania kuchni meksykańskiej lub greckiej albo poznać tajniki szydełkowania. Plus jest podwójny – nie dość, że Twoja mama nauczy się czegoś zupełnie nowego, a jednocześnie spędzicie razem trochę czasu, dzięki czemu przestanie narzekać na Twój brak zainteresowania jej osobą!

Mama przemęczona

To opis pasujący chyba do każdej mamy, jako że każda jest od czasu do czasu przemęczona. Taki prezent dla mamy, który pozwoli jej odpocząć i zregenerować się po ciężkim czasie, to idealny wybór. Jeśli Twoja mama chociaż raz czuła się przemęczona i niespokojna, zasługuje na najwyższy poziom odpoczynku. Dobrym rozwiązaniem dla niej będzie day spa, w którym najważniejsza będzie ona i tylko ona. Możesz również wybrać vouchery na pojedyncze zabiegi, jeśli Twoja mama woli jednorazowe wyjście do spa, aczkolwiek dla bardzo przemęczonej kobiety day spa będzie lepszym rozwiązaniem.

Mama zapracowana

Mama, która więcej czasu spędza w pracy niż w domu, nie musi być od razu określona złą mamą. Taka kobieta, która jest zapracowana, czasem jest w stanie zrobić więcej, bo lepiej gospodaruje czasem. Taka kobieta zasługuje na naprawdę oryginalny prezent na dzień matki. Możesz podarować jej na przykład coś zrobionego przez siebie – jak fajna ramka na zdjęcie lub jakiś przydatny gadżet, ale możesz też podarować jej coś niezapomnianego. Takim prezentem może być na przykład dobrze dobrany pakiet spa, w którym zabiegana i zapracowana mama odpręży się i zwolni trochę obroty.

POMYSŁY NA PREZENT: http://www.superprezenty.pl/dzien-matki

Jeśli nasze propozycje nie spełniają Twoich oczekiwań, zawsze możesz przygotować własnoręczny prezent na dzień matki – takie rozwiązanie jednak nie zawsze się sprawdza, jeśli nie chcesz podarować czegoś, co zaraz wyląduje w kącie. Możesz wybrać ofertę ekstremalną, spokojną, idealnie dobraną do zainteresowań Twojej mamy lub bardzo neutralną. Taką dowolność daje Ci również zestaw podarunkowy, z którego mama sama wybierze sobie odpowiadającą jej propozycję. Takie rozwiązanie jest idealne, ale im lepiej dobrany prezent – tym bardziej zadowolona mama.

Materiał prasowy

Share