Kobiety Kontra rak- spotkanie w Klinice Korona!

Jak wygrać walkę z rakiem piersi? Przekonamy się o tym na spotkaniu organizowanym przez Klinikę Korona!

Z rakiem piersi można walczyć tylko dzięki regularnie  wykonywanym badaniom takim jak np. USG. Niby każda kobieta o tym wie, ale w praktyce często zapominamy o badaniach kontrolnych… Warto więc jak najwięcej wiedzieć o tej podstępnej chorobie, która z roku na rok zbiera coraz większe żniwo. Dlatego warszawska Klinika Korona, wyspecjalizowana w diagnostyce i leczeniu chorób piersi regularnie organizuje spotkania z cyklu  „Kobiety kontra rak”. Przyjazna atmosfera, możliwość bezpłatnych konsultacji z wybitnym specjalistą, wspaniały poczęstunek i ekskluzywne prezenty- to tylko niektóre atrakcje, jakie zawsze czekają na uczestniczki spotkań. Nic dziwnego zatem, że za każdym razem, gdy organizowana jest akcja „Kobiety kontra rak”, frekwencja dopisuje!

badaj-cycki (1)

Kolejne spotkanie odbędzie się 17 maja o 19.30 w siedzibie Kliniki (ul. Grójecka 194, Budynek TRITON Park, lokal 111, VII piętro, wejście główne- A3). Tym razem doktor Marek Janisz opowie swoim gościom nie tylko o tym, jak przeciwdziałać rakowi piersi, lecz także poruszy kwestię znamion skórnych oraz doradzi paniom, jak profesjonalnie pielęgnować swoją urodę i zadbać o siebie na wiosnę. Z Kliniką Korona, która oferuje zabiegi medycyny estetycznej na najwyższym poziomie okaże się to dziecinnie proste!

badaj-cycki (3)

Spotkanie „Kobiety kontra rak” uświetni również brafitterka z prestiżowej firmy Change Lingerie, która  przybliży uczestniczkom ideę brafitingu, będzie doradzać paniom, jak dobrać odpowiedni biustonosz i podkreślać, jak ważna jest to kwestia dla zdrowych piersi.

Na uczestniczki wydarzenia czekają również wspaniałe niespodzianki- degustacja luksusowego wina oraz konkursy z nagrodami!

Nikogo zatem nie trzeba przekonywać, że warto zarezerwować ten wieczór dla siebie i zatroszczyć się o swoje zdrowie i piękno razem z Kliniką Korona!

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Dlatego właśnie jest wiele okazji, aby odwdzięczyć się za wszystkie…