Manolo Blahnik zaprosił do współpracy Rihanne!

To nie pierwsza kolekcja projektowana we współpracy z popularna piosenkarką Rihanną, Barbadoska zaliczyła już pracę m.in dla marki PUMA.

Manolo Blahnik Rihanna (6)

Manolo Blahnik

Manolo Blahnik uwielbiany jest przez kobiety na całym świecie, największą sławę zyskał dzięki serialowi Seks w wielkim mieście, w którym to aktorka Sarah Jessica Parker, wcieliła się w postać „butoholiczki” Carrie Bradshaw, która zamiast zapłacić czynsz wolała kupić pantofelki od Blahnika.

Manolo Blahnik Rihanna (1)23

Rihanna poinformowała o współpracy z Monolo Blahnikiem na łamach kwietniowego numeru brytyjskiego Vogue’a. Oprócz sesji promującej limitowaną linię szpilek, piosenkarka zagościła również na okładce magazynu.  Limitowana linia inspirowana stylem lat 90-tych.

Jak podoba Wam się kolekcja?

Na kolekcję Rihanna x Manolo Blahnik składają się różnorodne modele butów na obcasie – łącznie z kozakami z bardzo wysoką cholewką – całkowicie wykonane z jeansu. Limitowana linia inspirowana stylem lat 90., nieco przypomina nam stylizację Justina Timberlake’a i Britney Spears z czasów, kiedy jeszcze byli parą. Również opinie fanów, na temat nowych modowych poczynań artystki, są podzielone.

Materiały prasowe

Share