Masaż relaksacyjny, który poczujesz wszystkimi zmysłami

Chyba właśnie w okresie jesienno-zimowym najczęściej marzymy o egzotycznych podróżach i krainach, gdzie zawsze jest ciepło, a czas upływa na słodkim relaksie. Nie każdy z nas może pozwolić sobie na zimowe wakacji w Tajlandii, ale każdego stać na odrobinę orientalnego relaksu w Gliwicach.

Jednym z popularnych zabiegów właśnie w chłodne dni jest masaż bańką chińską. Bańki, stosowane także w polskiej medycynie ludowej, pozwalają na szybką walkę z przeziębieniem i innymi infekcjami, które właśnie teraz tak chętnie atakują nasz organizm. Co więcej, najnowsze badania potwierdzają, że ten typ masażu działa także świetnie na skórę i pomaga w walce z cellulitem. Wzmaga siły życiowe organizmu i pozwala na autoregenerację.

Tym, którym wydaje się to mało odprężające, lepiej polecić masaż leczniczy i pielęgnacyjny misami kokosowymi. Rozgrzany olejek kokosowy z misami kokosu to idealne połączenie, które równie mocno oddziałuje na zmysł dotyku, jak i węchu. Tak rozprężający i przyjemny masaż natychmiast pozwala nam głęboko odprężyć się, co również nie jest bez wpływu na nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Trwający godzinę lub 30 minut masaż to także doskonała okazja, by wyciszyć się i znaleźć chwilę wyłącznie dla siebie. Podobny efekt ma masaż świecą przeprowadzany ciepłym woskiem. Pozwala on wygrzać się i zrelaksować przy dźwiękach kojącej muzyki i ciepłym świetle świec.

Piękna i zrelaksowana

Trudno przecenić negatywny wpływ stresu i przemęczenia dla naszego organizmu. Brak czasu dla samej siebie szybko odbija się nie tylko na naszym zdrowiu, ale i kondycji skóry. Aby więc cieszyć się pełnym odprężeniem, warto skorzystać z zabiegów upiększających, takich jak mikrodermabrazja Gliwice. Oczyszczenie skóry i całego ciała pozwoli wniknąć drogocennym olejkom głębiej w naskórek i jeszcze lepiej odżywić całe ciało.

Oczywiście, by takie zabiegi mogły przynieść oczekiwany skutek, muszą zostać odpowiednio połączone przez doświadczoną kosmetyczkę. W zakładzie kosmetycznym TuttiBeauty.pl z Gliwic można wykonać różnego typu zabiegi oraz optymalnie je rozplanować.

Połączenie nowoczesnych technik kosmetycznych i tradycyjnych masaży to recepta na zdrowy wygląd i dogłębne odprężenie całego ciała. Masaże sprawiają, że nie tylko wyglądamy pięknie, ale również czujemy się świetnie – wypoczęte, pełne pozytywnej energii i zmysłowe. Młodsze. Taka przyjemność często okazuje się znacznie tańsza niż myślimy – szczególnie biorąc pod uwagę, że odpowiedni masaż może pozwolić nam zaoszczędzić pieniądze na leki czy drogie balsamy nawilżające i ujędrniające ciało.

Share