Met Gala 2013

Costume Institute Gala Benefit w Metropolitan Museum of Art  to jedna z największych imprez jaka odbyła się w ostatnich miesiącach.  Wszyscy przybyli na inaugurację  wystawy „Punk: Chaos to Couture” i większość z przybyłych osób, oddało się modowemu szaleństwu w stylu punk.

Na wystawie zjawiła się sama śmietanka towarzystwa z showbiznesu i uwierzcie nam, że trudno byłoby  pokazać zdjęcia wszystkich, dlatego wybraliśmy te, które zwróciły naszą szczególną uwagę.  Gościem honorowym była piosenkarka Beyonce w sukience Givenchy.

Pierwsza osoba jaka rzuciła nam się w oczy była Kim Kardashian wraz z partnerem Kanye West-em.  Kim  uwielbia zwracać na siebie uwagę, udało się jej i tym razem. Ciężarna Kim pojawiła się na imprezie w kwiecistej, bardzo opiętej  sukience Givenchy. O dziwo, co niepodobne do Kim, zakrywała ją całkowicie, miała nawet rękawiczki, jedynie pozostawiła duży rozpór ujawniając nóżkę.

Alicia Keys wyglądała troszkę okrąglutko,  ale może to wina fotografa.

Heidi Klum w sukni Marchesa wyglądała jak panna młoda.

Madonna jak zwykle bardzo odważny styl i to prosto od  Givenchy.

Nie mogło zbraknąć polskiej gwiazdy Anji Rubik.

Największe emocje, skrajne wzbudziła w nas Katie Perry, która wystąpiła w koronie i sukience z boską podobizną od Dolce&Gabbana .

Moja ulubienica z „Seksu w wielkim mieście” Sarajh Jessica Parker wyglądała olśniewająco w sukni Parker in Giles. Zauważcie jaki ma „pióropusz”.

Z  kolei jeśli miałabym wybrać stylizacje, moim zdaniem najpiękniejszą, taka która bardzo mi się spodobała to wybrałabym : Cameron Diaz w projekcie Stelli McCartney, Amber Heard, Anne Hathaway w sukni Valentino w blond włosach oraz Renee Zellweger

Nie macie wrażenia że na imprezie królowało  Givenchy? Co Wam wpadło w oko?

Zobaczcie galerię

 

Sorry, there are no polls available at the moment.
fot. materiały prasowe

Share