„ Metamorfozy z Formułą S Fitness i Imperium Kobiet” zakończone

Za nami ostatnia część Metamorfoz z Formułą S Fitness i magazynem Imperium Kobiet, projektu, mającego na celu integrację kobiet i wspólne ćwiczenia wysmuklające sylwetkę.

Projekt trwał kilka miesięcy. Rozpoczął się od treningów na warszawskim Torwarze i zakończył sesją zdjęciową z rozdaniem nagród dla Pań, które osiągnęły najlepsze wyniki w wysmuklaniu sylwetki. Sesja zdjęciowa z finalistkami projektu odbyła się w znanym warszawskim studio „Czarnobyl” i była kolejną okazją do integracji i podsumowania projektu, który pod czujnym okiem instruktorki Pauliny Sokół, autorki programu Formuła S Fitness, odniósł sukces i spotkał się z dużym zainteresowaniem. Z 11 uczestniczek programu, 3 osiągnęły spektakularne efekty, biorąc udział w intensywnych treningach, gubiąc szybko i bezstresowo ponadprogramowe kilogramy.

metamorfozy-2

Najlepsze efekty uzyskała Anna Dembowska, która podsumowując projekt zaznaczyła:

Chciałabym podziękować Imperium Kobiet za tą wyjątkową akcję i za możliwość wzięcia w niej udziału. To był czas intensywnych ćwiczeń, ciężkiej pracy, ale i niesamowitej, pozytywnej atmosfery. Nasza trenerka Paulina Sokół, posiada niesamowity dar motywowania do jeszcze większego wysiłku, nawet mimo ogromnego zmęczenia. Wychodząc z zajęć czułam się totalnie zmęczona, ale też naładowana pozytywną energią. To była wspaniała przygoda, uwieńczona sesją fotograficzną, która oprócz niesamowitej frajdy dała mi możliwość zobaczenia, jak to wygląda od tzw. kuchni.

Drugie miejsce zdobyła Edyta Biniewska, która nie kryła zadowolenia z zaangażowania w projekt:

Metamorfoza była dla mnie wyzwaniem, z którego bardzo się cieszę. Straciłam 10 cm w talii, poznałam fantastyczne kobiety i bardzo dobrą trenerkę. Spędzałam aktywnie czas i było to dl mnie coś nowego i ciekawego.metamorfozy-3

Specjalne wyróżnienie otrzymała Iwona Krześniak, która podkreśliła:

Na treningach Formuły S było na początku ciężko, nogi bolały i po 15 minutach miałam dość.  Bardzo szybko jednak przyzwyczaiłam się do spotkań z dziewczynami. Nasza Pani trener zadbała o odpowiednie ćwiczenia, o urozmaicone treningi i fantastyczną atmosferę na sali. Sesja finalizująca projekt, utrzymana w radosnym, kobiecym i sportowym klimacie dała mi wiele radości. Proste, kobiece i dziewczęce stylizacje, świetnie komponowały się z modelkami i tematem sesji. Bardzo dobrze czułam się również w rozświetlającym, naturalnym makijażu. Zdjęcia były na luzie i bardzo naturalne.

Akcja nie odbyłaby się bez inicjatorki, Pauliny Sokół, instruktorki, która swoją autorską Formułą S Fitness odchudziła już mnóstwo osób. To szybki sposób na osiągnięcie rozmiaru S i rewolucyjny trening fitness, dzięki któremu można spalić tkankę tłuszczową, wzmocnić mięśnie i ujędrnić ciało. Formuła S Fitness to unikalne połączenie 3 poziomów intensywności i 3 rodzajów treningu w jednym. Podczas zajęć Formuły S spalanie tkanki tłuszczowej jest 3 krotnie szybsze, niż podczas tradycyjnego treningu kardio. Formuła S Fitness weszła na rynek w 2015 roku i od tego momentu zainteresowanie tą formą treningu stale rośnie, skupiając społeczność opartą na trosce o własne zdrowie i szczupłą sylwetkę.

Było bardzo miło spotkać finalistki metamorfoz na finałowej sesji zdjęciowej. Wszystkie wyglądały pięknie i promiennie. Cieszy mnie fakt, że po zakończeniu wspólnych ćwiczeń nie spoczęły na laurach i nie wróciły im centymetry, tym bardziej, że wakacje to okres pokus i właśnie w tym czasie najciężej utrzymać jest stałą wagę. Jestem bardzo z nich dumna i cieszę się, że mogłam im pomóc w walce o piękną figurę- podkreśliła Paulina Sokół.

Cały projekt podsumowała redaktor naczelna Imperium Kobiet, Ilona Adamska:

– Cieszymy się, że dzięki tego typu akcjom możemy integrować Czytelniczki naszego magazynu. Nasz kwartalnik tworzymy z myślą o takich kobietach, jak bohaterki projektu „Metamorfozy Formuły  S i Imperium Kobiet”. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i już wiemy, że na pewno powtórzymy ją w przyszłym roku. metamorfozy-4

Uczestniczką sesji była także Anna Powierza, twarz marki  Diu Vitam, partnera akcji.

Panie otrzymały nagrody rzeczowe m.in. biżuterię, odzież, bieliznę, kosmetyki, profesjonalne zabiegi w gabinecie medycyny estetycznej, bezpłatne vouchery na badania USG piersi w jednej z najlepszych Klinik Chorób Piersi w Polsce – Korona. Partnerami akcji były ekskluzywne marki: Tressore, Axami, Diu Vitam, Lavish, Rossmann, Klinika Korona, Bielenda i Fuerza oraz Brilliance.

Sesja opublikowana będzie w jesiennym wydaniu magazynu Imperium Kobiet.

Magdalena Sarnecka I.D.MEDIA

Share