Michael Kors wakacyjna odsłona

Letnia kampania marki przenosi nas w klimat słonecznych i luksusowych wakacji w Saint-Tropez. W nowym katalogu możemy zobaczyć klasyczne zestawienia bieli i czerni, marynarskie paski i zdecydowanie królujące w tej kolekcji intensywne barwy:  neonowy róż,  fuksję,  krwistą czerwień i soczystą zieleń. Gładkie materiały zostały w większości zastąpione geometrycznymi i kwiecistymi printami, a całość została zamknięta w prostych, lecz nowoczesnych formach.

Torebki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów Michaela Korsa. W tym sezonie klasyczne i sztandarowe modele wzbogacone są dziurkowaniem, plecionką i występują w bogatej, przeważnie mocnej kolorystyce. Projektant pomyślał też jednak o klientkach ceniących klasykę – stąd słynne już stonowane kolorystycznie torebki z monogramem.

W kolekcji obuwia każda z nas znajdzie coś dla siebie, jest ona bowiem różnorodna – począwszy od kolorowych espadryli, delikatnych, skórzanych sandałków z ćwiekami, kończąc na sneakersach ze złotymi wykończeniami, stabilnych koturnach czy eleganckich szpilkach.

Na uwagę zasługuje również złota biżuteria połączona z neonowymi kolorami, która świetnie podkreśli wakacyjną opaleniznę.

Magdalena Smolarczyk

gallery_Michael_Kors_Summer_2013_Catalog_(1) gallery_Michael_Kors_Summer_2013_Catalog_(5) gallery_Michael_Kors_Summer_2013_Catalog_(10) Michael_Kors_Summer_2013_Catalog_15 Michael_Kors_Summer_2013_Catalog_(9)_content MKB27VL_mf MKT6G2Q_mf MKT6GAL_mf MKT6J3Z_mf

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Sobotniego wieczoru w Monako, Morze Śródziemne było naturalnym tłem dla…