Michalak w 15tce najpiękniejszych kobiet!

W Magdeburgu w Niemczech odbył się międzynarodowy finał 43 edycji konkursu Miss Intercontinental 2014. Polską reprezentantką była Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2014, Magdalena Michalak z Konstantynowa Łódzkiego.

Magdalena Michalak sukces1MM sukces2 Magdalena osiągnęła ogromny sukces w wyborach awansując do finałowej 15tki finalistek z ponad 70 uczestniczek. Dodatkowo znalazła się w finałowej trójce Najpiękniejszych Europejek w Miss Intercontinental 2014. Konkurs wygrała po raz pierwszy w historii reprezentantka Tajlandii.
MM sukces4
Nasza Miss przed finałem konkursu wzięła udział w zgrupowaniu, gdzie wraz z kandydatkami z ponad 70 krajów brała udział w wielu wieczornych galach, spotkaniach z lokalnymi władzami Berlina i Magdeburga, sesjach zdjęciowych, pokazach mody, a także zwiedziła najciekawsze miejsca miasta gospodarza.

MM sukces5

Na gali finałowej nasza Miss zaprezentowała się m.in. w sukni narodowej i sukni wieczorowej projektu Violi Piekut oraz w kostiumie kąpielowym przygotowanym przez markę Gabbiano.

MM sukces7MM sukces6

Magdalena Michalak jest studentką kierunku projektowanie ubioru na Akademii Sztuk Pięknych
w Łodzi. Od kilku lat pracuje jako modelka, zaprojektowała także swoją debiutancką, autorską kolekcję. Jej zainteresowania to moda, projektowanie, fotografia i wizaż. Wymiary naszej Miss to 90-60-90, wzrost 174cm.

Gratulujemy!

_MG_3786_MG_4222_MG_4042

Share