OCHNIK pod choinkę

Wybierz idealne prezenty dla swoich bliskich!

Boże Narodzenie tuż-tuż. Czekają nas magicz­ne chwile w gronie ro­dziny i przyjaciół. Święta to czas umacniania więzi, wyrażania uczuć i obdarowywania bliskich wyjątkowymi prezentami. Dla wszystkich, którzy wciąż szukają gwiazdkowych upominków, przygotowaliśmy prezentowe „last minute”!

W salonach OCHNIK jak co roku znajdziecie całą gamę oryginalnych produktów wysokiej jakości. Eleganckie portfele, modne rękawiczki, puszyste szale i kominy, praktyczne teczki i etui, futrzane breloczki, krawaty ze skóry – wszystkie te produkty świetnie sprawdzą się w roli świątecznych upominków. Dla niej i dla niego, dla młodszych i dla starszych – kupowanie prezentów naprawdę może być łatwe i przyjemne!

OCHNIK NA ŚWIETA TOREBECZKI

ochnik na świeta szalik

Świąteczne promocje!

Do 24 grudnia w salonach OCHNIK na wszystkich poszukiwaczy prezentów czekają wyjątkowe promocje. Każdy klient, który zakupi dowolny produkt w cenie regularnej, otrzyma 30% rabatu (w salonach regularnych) lub 20% rabatu (w outletach) na wybrane modele portfeli i dodatki z dzianiny. Takiej okazji nie można przegapić! Szczegóły promocji dostępne są na stronie www.ochnik.com.

Ochnik na święta torebkiochnik na święta pasek

Dodatkowo w salonach OCHNIK wprowadzono gwiazdkowe promocje na okrycia wierzchnie z kolekcji jesień-zima 2014/2015. Wybrane modele oryginalnych skórzanych kurtek kupicie nawet 30% taniej, a wybrane modele kożuchów – nawet 20% taniej!

OCHNIK na święta rękawiczkiochnik na święta czapki

Zapraszamy do naszej galerii pełnej sprawdzonych pomysłów na oryginalne gwiazdkowe upominki!

promocja_grudniowa

***

OCHNIK to polska firma z 25-letnią tradycją posiadająca  sieć 78 Salonów Firmowych zlokalizowanych
w najbardziej prestiżowych Centrach Handlowych w Polsce, prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu (www.sklep.ochnik.com) oraz Działu Sprzedaży B2B, oferującego produkty klientom korporacyjnym oraz instytucjonalnym.

OCHNIK jest również cenionym pracodawcą. W badaniu „Najlepsze Miejsca Pracy 2014” realizowanym przez Instytut Great Place to Work® znalazł się w pierwszej dziesiątce laureatów, obok takich marek jak Microsoft Sp. z o. o., SC Johnson Sp. z o. o. czy SAS Institute Sp. z o.o.

 

Share