Miejska dżungla podczas targów Zielono Mi we Wrocławiu

Już 23 i 24 października podczas Targów Zielono Mi odnajdziecie najciekawsze, oryginalne i nietuzinkowe rośliny oraz dodatki! Widzimy się w postindustrialnej przestrzeni dawnej Zajezdni Dąbie we Wrocławiu. Targi będą jednym z wydarzeń znanego już festiwalu odbywającego się pod hasłem #Kupuj Świadomie (www.kupujswiadomie.pl), w którym udział weźmie 120 wystawców z całej Polski.

WSTĘP BEZPŁATNY

Miejska dżungla – tropikalny las we wnętrzu Twojego mieszkania

Trendy dotyczące wystroju wnętrz już od kilku sezonów stawiają na naturę i wszytko, co z nią związane. Liście, rośliny, oryginalne printy florystyczne potrafią rewelacyjnie zmienić i ożywić nasze wnętrze. Zielony trend jest obecnie jednym z najpopularniejszych w mediach społecznościowych. Nie da się ukryć, że zieleń uspokaja, relaksuje – dlatego jest tak świetnym dodatkiem do naszych mieszkań i domów. Rośliny doniczkowe, sukulenty czy plakaty z motywem kwiatów – to prawdziwy must have tego sezonu! Szczególnie jeśli mówimy o miejskiej dżungli czyli Urban Jungle! Hitem w domowych dżunglach są rośliny owadożerne, które również będzie można kupić podczas targów.

Urban Jungle – modny trend

Coraz więcej osób mieszkających w mieście szuka niecodziennych inspiracji do aranżacji swoich wnętrz. Potrzebują ciszy, spokoju we własnym domu czy mieszkaniu. Zieleń jak i motywy florystyczne rewelacyjnie się do tego nadają. Trend urban jungle jest świetną alternatywą. Oznacza on dosłownie „wprowadzenie roślin do pomieszczeń”. Najczęściej zaczynamy od dekorowania domu różnymi roślinami doniczkowymi. Nie muszą one stać tylko na parapecie. Śmiało można postawić je na podłodze, komodzie, czy szafce. Chodzi o to, aby było ich jak najwięcej, w najbardziej naturalny sposób. To jakby stworzenie własnej dżungli w swoim domu.

Urban jungle – czy tylko zielone rośliny?

Od roślin się zaczyna, ale w przypadku tego trendu, nie chodzi tylko o nie. Warto zwrócić też uwagę na dodatki, jak pościel, poduszki dekoracyjne, obrazy, zasłonki – z motywami tropikalnymi. Wszystko powinno tworzyć spójną całość – nawiązującą do dzikiej, tropikalnej natury. Najmodniejszymi wzorami w tym sezonie są liście bananowca, monstery i palmy, których nie zabraknie podczas targów Zielono Mi!

Dodatkowo można wybrać dodatki z motywem owoców, jak np. ananas, czy papaja. Urban Jungle to zielony przepych, pełen tropikalnych inspiracji.

A co jeśli lubimy minimalizm?

Nic straconego. Podczas targów Zielono Mi, znajdziesz wiele ciekawych i niebanalnych dodatków oraz minimalistycznych akcentów do dekoracji wnętrz. Rewelacyjną sprawą jest możliwość poznania hodowców roślin, twórców dodatków, którzy osobiście pojawią się na targach. Dzięki temu możecie skorzystać z ich cennych rad i uwag.

#KupujŚwiadomie podczas targów roślin i dekoracji

Targi Zielono Mi od zawsze są częścią wielkiego festiwalu, którego głównym celem jest uświadamianie i zwrócenie uwagi na racjonalne zakupy. W dzisiejszym świecie konsumpcjonizmu jest to niezwykle cenne i ważne, aby dokonywać przemyślanych zakupów. Podczas targów będzie okazja kupić produkty od polskich twórców, wpierać ich rozwój i pracę. Tym samym zyskujecie produkty i rośliny tworzone z sercem.

Dołącz do wydarzenia!

www.facebook.com/events/577619026762745

www.kupujswiadomie.pl

www.targizielonomi.pl


Kiedy?
23-24 października w godz. 11:00-18:00

Gdzie?
Zajezdnia Dąbie – Czasoprzestrzeń

Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3

Poza targami Zielono Mi pojawią się również:

Targi mody autorskiej Fashion Meeting

www.fashionmeeting.pl

www.facebook.com/events/253469236654804

Targi Kosmetyków Naturalnych Natural Beauty

www.targinaturalbeauty.pl

www.facebook.com/events/1502654830096035

Słodko Gorzko – festiwal słodkości, kawy i czekolady

www.slodkogorzkofestiwal.pl

www.facebook.com/events/534029461164025

Dzika Uczta – zlot food truck’ów i restauracji

www.dzikauczta.pl

www.facebook.com/events/422239369372641

Partner: Czasoprzestrzeń – Centrum Kultury i Inicjatyw Lokalnych

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Organizatorzy: Zielono Mi, Fashion Meeting, Natural Beauty, Słodko Gorzko, Dzika Uczta

Share