Targi mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting – świadoma moda od polskich projektantów!

Premierowe kolekcje ubrań, butów, biżuterii i dodatków, a także wyjątkowe wzornictwo i sztuka. Brzmi ciekawie? Nie może Cię zatem zabraknąć w dniach 23-24 października w Centrum Kultury Czasoprzestrzeń (dawnej Zajezdni Dąbie) we Wrocławiu na największych Targach mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting (www.fashionmeeting.pl). Dwudniowe wydarzenie będzie częścią festiwalu odbywającego się pod hasłem #KupujŚwiadomie (www.kupujswiadomie.pl).

WSTĘP BEZPŁATNY

Polska moda i wzornictwo w zasięgu ręki

Mimo, iż sklepy sieciowe nadal cieszą się popularnością, coraz więcej z nas oprócz tego, co jest obecnie w trendach, zwraca również uwagę na pochodzenie ubrań i dodatków oraz ich skład. Jeśli szukasz wyjątkowych, dobrze skrojonych, wysokiej jakości ubrań i dodatków damskich, męskich oraz dziecięcych, nie może Cię zabraknąć na targach Fashion Meeting.

Nasi rodzimi projektanci zaprezentują swoje nowe autorskie kolekcje na sezon jesień-zima, wśród których bez wątpienia będziecie mogli znaleźć oryginalne płaszcze i sukienki, wykonane z rzemieślniczą precyzją buty, torby, saszetki, ciepłe bluzy, swetry czapki i szaliki, autorską biżuterie. Podczas targów będziecie mieli okazję spotkać swoich ulubionych twórców, porozmawiać o ich kolekcjach oraz dowiedzieć się czegoś więcej o ich projektach i wizji mody.

Trendy jesień-zima 2021/2022

Targi Fashion Meeting od wielu lat cieszą się uznaniem i zainteresowaniem nie tylko Wrocławian, ale także osób z Dolnego Śląska. To właśnie podczas tych targów można spotkać, przymierzyć i kupić najoryginalniejsze, najmodniejsze i unikalne ubrania oraz dodatki. Jeśli szukasz jesiennego płaszcza albo zimowej kurtki, która będzie inna niż wszystkie i spełni wszystkie standardy jakości, koniecznie musisz przyjść! Rodzimi projektanci przygotowali najnowsze kolekcje.

Moda dla najmłodszych

Podczas targów nie zabraknie także odzieży, dodatków czy innych elementów garderoby dla najmłodszych. To świetny czas, aby zabrać ze sobą najmłodszych i kupić im odpowiednią, ciepłą (szczególnie na ten czas) i kolorową odzież. Nie zabraknie bluz, spodenek, czapek.

Wspieraj polskich projektantów i #KupujŚwiadomie

Hasło #KupujŚwiadomie, które już po raz kolejny przyświeca targom, zwraca uwagę na rozsądne i przemyślane zakupy. W myśl minimalizmu zakupowego, warto zachować umiar oraz kupować ubrania, dodatki i biżuterię, które są dla nas wyjątkowe, wykonane z najlepszej jakości materiałów, a przede wszystkim są tworzone przez polskich projektantów i rodzime marki. Kupując świadomie od niszowych polskich twórców, wspieramy lokalne manufaktury oraz mamy pewność, że rzeczy te są jedynymi w swoim rodzaju perełkami.

Dołącz do wydarzenia!

www.facebook.com/events/253469236654804
www.kupujswiadomie.pl

www.fashionmeeting.pl


Kiedy?
23-24 października w godz. 11:00-18:00

Gdzie?
Zajezdnia Dąbie – Czasoprzestrzeń

Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3

Poza targami mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting pojawią się również:

Targi Kosmetyków Naturalnych Natural Beauty

www.targinaturalbeauty.pl

www.facebook.com/events/1502654830096035

Zielono Mi – targi roślin, kwiatów i dekoracji

www.targizielonomi.pl

www.facebook.com/events/577619026762745

Słodko Gorzko – festiwal słodkości, kawy i czekolady

www.slodkogorzkofestiwal.pl

www.facebook.com/events/534029461164025

Dzika Uczta – zlot food truck’ów i restauracji

www.dzikauczta.pl

www.facebook.com/events/422239369372641

Partner: Czasoprzestrzeń – Centrum Kultury i Inicjatyw Lokalnych

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Organizatorzy: Fashion Meeting, Natural Beauty, Zielono Mi, Słodko Gorzko, Dzika Uczta

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Już 23 i 24 października podczas Targów Zielono Mi odnajdziecie…