Miejski szyk Gant – idealne buty na jesień 2020!

buty na jesień

Jesienna kolekcja marki Gant to miejski szyk zainspirowany bostońskim stylem życia.  Wracając z wakacji nie jesteś w pełni gotowy na pozostawienie wspomnień minionego lata. Dlatego Gant ma do zaoferowania obuwie, które idealnie wtopi się w biurowe przestrzenie, a jednocześnie pozostawi Cię w klimacie podróży. Ta miejska inspiracja wędrówką jest widoczna w kolekcji sneakersów w postaci materiałów i detali. Jakie buty na jesień 2020?

Kluczowe kolory to ciemna oliwka, naturalny beż i odcienie niebieskiego w połączeniu z żywymi kolorami.

W kolekcji znalazły się  modele z błyszczącej lub tłoczonej skóry na bardziej eleganckie okazje oraz miękka skóra i jedwabisty zamsz z domieszką nylonu występujący w tenisówkach. Pikowany nylon, podobnie jak  flanela wełniana w połączeniu z zamszem lub skórą to nowa odsłona obuwia Gant.

Wybierając się poza miasto warto zwrócić uwagę na buty typu outdoor. W najnowszej kolekcji wykorzystano nowe materiały, pogrubiono podeszwy, dzięki czemu wzmocnił się jej profil, a zastosowane  ocieplenie to 100% wełna. Przeważająca kolorystyka to odcienie natury tj. ciemna oliwka, czerń, brąz, naturalny kasztan.

W kolekcji jesiennej nie może zabraknąć obuwia na deszcz!

Kalosze Gant to modele z krótką cholewką przypominające swoim krojem sztyblety. Mogą śmiało posłużyć jako zwykłe obuwie, kiedy po deszczu wyjdzie słońce, a Ty nie masz ze sobą innego obuwia.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Obuwie Gant znajdziesz w sklepach multibrandowych na terenie całego kraju.


Komentarze

komentarze